banner851

banner614

İSTEK VE ÖNERİLERİ DİNLİYOR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, iftar öncesi mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlarIN Ramazan ayını kutlayıp istek ve şikâyetlerini dinliyor.

banner846
Düzce 27.04.2021, 15:00 27.04.2021, 16:25
895
banner844

Ramazan ayı ile birlikte mahalle ziyaretlerine başlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlar ile bir araya geliyor.

Daha önce Aziziye Mahallesi’ne giden Başkan Özlü’nün bir sonraki durağı Hamidiye ve Kültür mahalleleri oldu. Vatandaşları evlerinin kapılarında ziyaret eden Özlü, istek ve önerilerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

Başkan Özlü, pandemi sürecinden dolayı vatandaşlarla temasın önceki senelere göre daha az olmasına rağmen belediye çalışmalarını projelerin hayata geçirilmesi ve kentin daha yaşanabilir bir hale gelmesine odaklandıklarını kaydetti.  

Ramazan etkinliklerinin bu sene salgın nedeniyle düzenlenemediğine dikkat çeken Özlü, “Ramazan ayının feyzini ve bereketini kapı kapı dolaşarak hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Pandemiden dolayı mahalle iftarları ve ramazan etkinlikleri düzenleyemedik.

Biz de bu şekilde vatandaşımızın kapısına kadar giderek hasbihal ediyoruz, aynı zamanda istek ve şikayetlerini de dinliyoruz. Onlarla birlikte çözüm bulmaya çalışıyoruz bir yandan da projelerimizi anlatıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (4)
Muhammed Ali 2 ay önce
Özlü bu şehire aday olduğunda bakanken ne yaptı ki diyenlere kızıyordum ama şimdi çok pişmanım bu kadar işten anlamaz kabiliyetsiz biri nasıl bakan olmuş onu merak ediyorum
Düzce'de ilk sıkıntı trafik çözüm varmı yok
Ancak fotoğraf çekilir
Düzceli 2 ay önce
"Vatandaşla ilgileniyor" konulu fotoğraflarımızı da çektik elhamdülillah.
hamza 2 ay önce
Akil kullanacak beyin yok ki yuzde 90 oy veren bir il e yapilan hizmet ya tirnak ucu kadar yada hic yok buna utanir insan sokaga cikmaya oy verenlerde farkinda o kadarfa kor kalpli.degillerdir heralde
İhsan 2 ay önce
Bunlar iflah olmaz , sırf iktidar partisi diye belediye seçimlerinde de aynı partiye oy verenler aklını kullanamayan insanlardan oluşuyor.
18°
açık