banner851

banner614

İTFAİYEDEN SEVİNCE BOĞAN SÜRPRİZ

banner619

Düzce’de 7 yaşındaki down sendromlu minik Metehan çok sevdiği itfaiye aracıyla kendisine yapılan doğum günü sürprizi ile sevince boğuldu.

banner846
Düzce 11.05.2020, 18:30 13.05.2020, 11:52
3431
banner844

Düzce’de yaşayan Kuşçuoğlu ailesi 7 yaşına giren oğulları Metehan için sürpriz bir doğum günü hazırlamak istedi. Koronavirüs sebebiyle dışarı çıkamayan ve evde sıkılan miniğe unutulmaz bir anı yaşatmak isteyen aile bireyleri, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü arayarak çocuklarının itfaiyeyi çok sevdiğini ve bu konuda destek istediklerini belirtti.

Başkan Dr. Faruk Özlü’ye bilgi verilmesinin ardından hemen 7 yaşındaki down sendromlu minik Metehan için doğum günü hazırlıkları başladı. Doğum günü pastası ve sürpriz bir hediye hazırlayan ekipler, itfaiye aracına binip sirenler eşliğinde Metehan’ın oturduğu apartmanın önüne gitti. Siren seslerini duyan Metehan büyük bir heyecan yaşarken bir anda kendisini çok sevdiği itfaiye aracının içinde buldu.

Doğum günü pastası da itfaiye aracının içinden çıkartılarak, miniğin doğum günü kutlandı. Heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunan Metehan coşkusunu ve sevincini doya doya yaşadı.

Mahalle sakinleri de eşlik etti

Siren seslerini duyan ve yangın olduğunu düşünen mahalle sakinleri,  pencere ve balkonlarına koştu. İlk olarak ne olduğunu anlayamayan mahalle sakinleri, durumu fark edince sürpriz doğum gününe alkışlarla destek verdi.

Aile üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye ve itfaiye ekiplerine bu unutulmaz anı yaşattıkları için teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Nermin kuşçuoğlu Çelebioğ 1 yıl önce
HALASININ BİRİCİK ŞEHZADESİ HALASININ KIYMETLİSİNE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLDU. BU SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. FARUK ÖZLÜ BEYE VE BELEDİYE İTFAYE ÇALIŞANLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
KALPLERİ KAZANMAK ONLARA UNUTULMAZ DOĞUM GÜNÜ YAŞATMAK NE GÜZEL BİR GAYRET...
SAYGI İLE ALKIŞLIYORUM. EMEGİ GEÇEN EKİBİ TEKRAR TEBRİK EDİYORUM.
20°
kapalı