banner851

banner614

İTFAİYEDEN YAVRU KUŞLARA ŞEFKAT ELİ

banner619

Yuvalarından düşen 2 serçeye Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sahip çıktı. İtfaiye Müdürlüğünün bahçesinde şefkatle bakılan yavru serçeler yeteri kadar büyüdüğünde yeniden doğaya salınacak.

banner846
Düzce 26.06.2021, 10:00 26.06.2021, 15:17
359
banner844

Düzce Belediyesi, ‘gönül belediyeciliği’ sloganıyla gerçekleştirilen sosyal çalışmalarıyla 7’den 70’e Düzcelilerin yanında olmak amacıyla farklı projelere imza atarken, başta sokak hayvanlarına destek çalışmaları olmak üzere doğadaki diğer canlıları da unutmuyor.

Bugüne kadar yüzlerce hayvanın canını kurtaran, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde bir park bahçesinde bulunan 2 serçe yavrusunun yaşama tutunmalarını sağladı.

Bulunan serçe yavrularını müdürlük binasına getiren ekipler, minik kuşlar için yuva hazırladı. Yavruların hava koşullarından etkilenmemesi için özel düzenek kuran ekipler, yavru kuşların yaşamlarını sürdürebileceği alan oluşturdular.

İtfaiye ekiplerinin elleriyle besledikleri, şefkatinde bakım yapılan yavrular yeteri kadar büyüdüklerinde yeniden doğaya salınacak.

Yorumlar (2)
vatandaş 1 ay önce
öncü haberleride olmasa hiç bir şeyden haberimiz olmayacak
Harbi Adam 1 ay önce
Projeyi elaltından verecek izmirli firma arıyorlardır gecikme ondan hocam