banner851

banner614

“İYİ DÜŞÜNDÜN, BİZ BUNU ŞU ANDA YAPIYORUZ”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırlanan kısa filmde 9 yaşındaki Ahmet Hasan Yıldırım ile kamera karşısına geçti.

banner846
Düzce 24.04.2021, 09:45 24.04.2021, 14:09
2121
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bayrama özel olarak Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan kısa film için, Özel Saray Koleji öğrencisi 9 yaşındaki Ahmet Hasan Yıldırım ile kamera karşısına geçti.

Hazırlanan kısa filmde, makam koltuğunda oturan Ahmet Hasan’ın belediye başkanlığını kutlayan Başkan Özlü, “Düzce Belediye Başkanı olsan, Düzce için ne yaparsın?” diye bir soru yöneltti.

Başkan Özlü ’nün bu sorusu üzerine Ahmet Hasan, “Ben büyük bir futbol sahası kurardım, basketbol ve voleybol gibi büyük alanlar kurardım.  Yani Düzce’ye bir büyük spor kompleksi yapardım” cevabını verdi.

“140 Dönüm bir arazi üzerinde büyük bir spor kampüsü inşa ediyoruz”

Ahmet Hasan’ın verdiği cevaba çok sevinen Belediye Başkanı Özlü “Gerçekten senin bu düşündüklerini biz Düzce’ye şu anda yapıyoruz, yapmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 140 dönüm bir arazi üzerinde büyük bir spor kampüsü inşa ediyoruz. İçerisinde stadyum var, futbol sahaları var, futbol okulları var ve yüzme havuzu var. Onları yapıyoruz.” dedi.

Öte yandan Özlü ile minik öğrencinin oynadığı ve ‘geleceğimiz çocuklarımız’ temasıyla çekilen kısa film büyük beğeni topladı.

Haber: M. KİLELİ

Yorumlar (2)
Bakan 4 ay önce
Aman ne buyuk is once yiktiklarini bitirsin yok kompleks yapiyomus
Düzceli 4 ay önce
Kaç çikolata verdiniz çocuğa bunları söyletmek için ya, valla devam şova Özlü. Bi bitiremedin millet bahçesini ama işin gücün şovmenlik oldu. Sonraki seçim sana da şut gerekti artık