banner851

banner614

İYİ PARTİ DE YALNIZ BIRAKMADI

banner619

İyi Partililer Anneler Günü’nde şehit annelerini yalnız bırakmadı. Evlerinde ziyaret edilen şehit anneleri duygusal anlar yaşadı.

banner846
Düzce 11.05.2020, 11:30
957
İYİ PARTİ DE YALNIZ BIRAKMADI
banner844

İyi Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuran Sayman organizasyonunda Anneler Günü etkinliği düzenlendi. Bu kapsamda İYİ Parti heyeti şehit annelerini ziyaret etti. İyi parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver, Nuran Sayman, Sevim Eskicioğlu ve Süheyla Ulcay'ın gerçekleştirdiği ziyarette duygusal anlar yaşandı.

Bu vatan uğruna canını toprağa veren şehit Furkan Kaplanbaba, Ertuğrul Tuğra Kavun ve Osman Çatana'nın ailelerini ziyaret ederek onları yalnız bırakmayan İyi partililer, "Bir evladını vatan için şehit veren her anne artık hepimizin anasıdır. Vatan size minnettardır." diyerek şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.

Yorumlar (3)
Murat 1 yıl önce
PKK ve uzantısı HDP' yi meşrulaştırma taşeronu ve ittifakın milliyetçi görünümlü ortağı iyi parti... Sırrı Süreyya ile de PKK leşlerinin annelerine gidersiniz artık, yüzsüzler
Ercan sevki 1 yıl önce
İki yüzlülük bu olsa gerek CHP HDP ve dolayısıyla PKK fetö dhkpc yı destekle şehit yakınlarının anneler gününü kutla gel benimkini kutlada yatayım okafanı
yılmaz 1 yıl önce
kadir ekzozdan çıkmış...
18°
açık