banner851

banner614

İYİ PARTİ’YE BÖYLE YÜKLENDİ: SÖZDE MİLLİYETÇİ PARTİ

Düzce Belediye Meclisi Haziran ayı 1. birleşiminde oy çokluğu ile seçilen Düzce Belediyesinin yeni logosu için Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü teşekkür mesajı yayımladı. Başkan Özlü "Konur Alp Gazi Diyarı Düzce’ye hayırlı olsun" diyerek AK Parti ve MHP’li meclis üyelerine teşekkür etti. Özlü, İYİ Partili üyelerin ‘hayır’ oyu vermesiyle üzerine de ‘sözde muhafazakâr ve milliyetçi partiye rağmen’ ifadelerini kullandı.

banner619
Düzce 08.06.2021, 12:35 08.06.2021, 17:31
1648

Geçtiğimiz ay Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından "Yeni Bir Vizyon ile Düzce Belediyesi" sloganı ile tanıtılan Düzce Belediyesi’nin yeni logosu Belediye Meclisinin Haziran ayı 1. birleşiminde oylamaya sunuldu. Yeni logo AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi.

ÖNERİLER DİKKATE ALINDI

Mayıs ayı sonunda yapılan logo tanıtım toplantısında, amblemin iyileştirilmesine yönelik gelen önerileri değerlendiren Düzce Belediyesi, amblemde bulunan 1881 yazısında revizyona gitti. 1881 rakamında bulunan "8" rakamı daha belirgin hale getirildi.

AK PARTİ VE MHP’YE TEŞEKKÜR, İYİ PARTİ’YE ‘SÖZDE MİLLİYETÇİ’

Logonun oy çokluğu ile seçilmesinin ardından Ak Parti ve MHP'li meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Özlü, "Amblemi Kayı Boyu Bayrağını çağrıştıran sözde muhafazakar ve milliyetçi bir parti ile onun yoldaşı sosyal demokrat bir partiye rağmen Düzce Belediyesi’nin yeni ambleminin kabulünü sağlayan AK Parti Belediye Meclisi Grubumumuza ve MHP'li Meclis Üyesi değerli kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Yeni amblemimizde Konur Alp Gazi, fethettiği, biz torunlarına yurt yaptığı bu topraklarda, Belediyemizin ebedi sembolü olmuştur. Konur Alp Gazi Diyarı Düzce’ye Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (20)
Vatandaş 4 ay önce
Yeni logo gerçekten çok kötü. Bunun siyasetle milliyetle falan alakası yok. Tasarımı çok kötü.
Bolulu 4 ay önce
Ben o logoda Köroğlu nu görüyorum.
Madur 4 ay önce
Yahu bu belediye başkanları lüzumsuz harcamalar yapmak için niye bu kadar hevesli oluyo eskisinden kim şikayetçi oldu memfaatı ve çıkarı olacak kişini kim o
HALK 4 ay önce
Böyle rezillik görülmedi bu halk sizi affetmeyecek ilk seçimde gideceksiniz.
CAN 4 ay önce
BÖYLE LOGOMU OLUR REZILIK YA GERCEKDEN UTANDIM DÜZCEMIZE HIC YAKISMAMIS HER KIMSE BU LOGOYU YAKISDIRIYORSA DÜZCEMIZE BI DOKDORA GÖRÜNSÜN DESINKI LOGODA NE GÖRÜYON
Ahmet telli 4 ay önce
İlk secimde degisir orijinal degil
Düzceli 4 ay önce
"Kendim çalar kendim oynarım." Misali, kimseye sormayın sakın, siz beğendiniz ya herkes beğenmek zorunda sanki. Ucuz milliyetçilik yapmayın. Kimse artık sizin bu bayatlamış numaralarımızı yemiyor. Milli duyguları kullanmayı bırakın artık.
Resul İnan 4 ay önce
populizm ile bir yere varamaz bu toplum, maddi ve manevi olarak zarardan başka bir şey yapmıyor bu yöneticiler, halka sorma yok, bilenden fikir alma yok, ucuz ecdad propagandası ile olmaz bu işler, ebedi sembolü demiş, buraya yazıyorum sen git o logo kendini çöpte bulur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın