banner851

banner955

JANDARMA VE POLİS ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

Karayolları Trafik Güvenliği Haftası, İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Anıtpark Meydanında yapılan etkinliklerde, "Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik" uygulaması temasına dikkat çekiliyor.

Düzce 14.05.2022, 09:15 15.05.2022, 14:55
277
JANDARMA VE POLİS ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

Trafik düzeni ve güvenliği bakımından karayolunu kullananların eğitimindeki önemi vurgulamak, kamuoyunun trafik güvenliğine yönelik duyarlılığının artırılması ve trafik kazalarının azaltılması amacıyla her yıl mayıs ayının ilk cumartesi günü "Karayolu Trafik Güvenliği Günü", bugünü takip eden hafta ise "Karayolu Trafik Haftası" olarak kutlanıyor.

Karayolu Trafik Haftası nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın koordinasyonunda ülke genelinde olduğu gibi, Düzce’de de çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Etkinlikler kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından, Anıtpark Meydanında yol kullanıcılarını bilgilendirmek amacıyla, bilgilendirici stantlar kuruldu. Bu stantlarda Düzceli vatandaşlara bilgilendirici broşür ve materyal dağıtımı yapılırken, çocuklar ile öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız