banner851

banner614

‘JENERATÖR BAKIMI’ TALİMATI

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, bu sabah yangın paniği yaşanan Atatürk Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Vali Atay, bu tip teknik sıkıntıların yaşanmaması için gerekli bakımların sık yapılması yönünde talimat verdi.

banner846
Düzce 08.11.2020, 13:14
6509
‘JENERATÖR BAKIMI’ TALİMATI
banner844

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin kapalı otoparkında bulunan jeneratör odasında çıkan yangın sağlık hizmetinde aksamaya neden oldu. Acil bölümünün dumanlar kaplanması yüzünden hasta ve hasta yakınları binadan tahliye edilirken, acil vakalara bir süre müdahale edilemedi.

Yangın haberini alır almaz soluğu hastanede alan Düzce Valisi Cevdet Atay, yangının çıktığı jeneratör odasında hastane yönetimi ve teknik servis çalışanları birlikte incelemelerde bulundu.

Yetkililerden bilgi alan Vali Cevdet Atay, benzer olayların yaşanmaması için gerekli ikazları yaparak, arızanın bir an önce giderilmesi talimatını verdi.

Vali Atay, ayrıca jeneratör bakımı konusunda daha fazla dikkat edilmesi ve kontrollerin sık periyotlarda yapılması uyarısında bulundu.

Yorumlar (7)
Aa 10 ay önce
Bu işin talimatını vali bey mi yapmalı?
Adil KARA 10 ay önce
BU KAÇINCI VUKAAT. YOĞUN BAKIMDA YATAN HASTAM VAR. SN. VALİ BEY BU SORUMSUZLUĞUN CEZASINI GİDEN VALİ GEÇMİŞTE KESMEDİ. ŞİMDİ İSE SİZ KESMİYORSUNUZ. BU YANGINLAR BİTMEYECEK VE BU SEBEPTEN YOĞUN BAKIMDA YATAN BİR ÇOK İNSAN ÖLECEK..
halk 10 ay önce
kime kesecek.Gelmiş geçmiş müteahhitleremi projeyi çizenemi yapan devletemi..Akıl tutulmasımı var sende..
Site sakini 10 ay önce
Sayin valim mah su yok vAllahi 6 aydir cenabet geziyoruz cocuklarim ve torunlarim yikanamiyor ev temizligi yapamiyiruz
Yeter 10 ay önce
Sayin valim ne olur DÜZCE 7 mah su akmiyor su yetersizmis.boyle bir belediye açiklaması olurmu sizde buna çare bulamassaniz biz karar aldik ankaraya yurüyuş yapacaz
Sinan ÖREN 10 ay önce
3 kuruş ucuz diye yetkisiz servislere adam kayırma ile iş verirseniz her sene bir vukuat yaşarsınız
işsiz genç 10 ay önce
biliyorsan kanıtlarıyla konuş.bilmiyorsan cahilliğinle sus.Kime ceza kesecen.AKP den ödül almış mimaramı projeyi çizenleremi yapan müteahittemi..Yada AKP li vekilleremi..bu ne cahilce bir yorum.Düzce de bu hastnenin yapılması bile mucize.Çünkü çantada keklik bir şehir burası..