banner851

banner614

KALDIRIMIN ORTASINA TELEKOM KUTUSU

banner619

Düzce Bahçeşehir 6. bölgede kaldırımın üzerine yapılan Türk Telekom’a ait trafo kutusu görenleri şaşkına çeviriyor. Kaldırıma dik bir şekilde yerleştirilen ve yaya geçişini engelleyen ‘yapım harikası’ trafo, bölge halkının tepkisini çekiyor.

banner846
Düzce 28.06.2021, 13:34 28.06.2021, 16:27
1391
banner844

Düzce Merkez’e bağlı Bahçeşehir 6. bölgede kaldırımın orta yerine yapılan Türk Telekom trafo kutusu görenleri hayretler içerisinde bırakıyor.

Eski Güreş Sahası’na yakın bir yerdeki kaldırıma dik bir şekilde yapılan trafo, kaldırımda yürümeyi olanaksız hale getirirken vatandaşlar etrafından dolaşmak zorunda kalıyor. Özellikle alışverişten dönen vatandaşların pazar arabalarıyla, engellilerin akülü ve tekerlekli sandelyeleriyle ve çocuklu ailelerin ise bebek arabalarıyla kaldırımda ilerlemesi eziyete dönüşüyor.

Vatandaş düşünülmeksizin ulu orta yapılan trafo, Düzce’de bir diğer yapı fiyaskosu olarak hafızalardaki yerini alırken vatandaşlar kendilerini yola inmek zorunda bıraktığı için hem kendi hayatlarını hem de trafiği tehlikeye atan trafo kutusu için bir an önce harekete geçilmesini istiyor.

Yorumlar (7)
Abdurrahman Kurban 1 ay önce
Nodul nedir bilirmisinizSopanın ucuna çivi çakılır öküzüz hızlı gitmesi için arka kaba etşne vurulur.Bu ptt kutusuna şekildevgörüldüğü gibi planlayana nodul gerekir
Cafer 1 ay önce
Plan Proje ve devasa Mühendislik Harikası Emeği Geçen bütün Arkadaşları tebrik ederim ne dense 80 Vilayette olmayan işler Düzcede oluyor!!!
şişmansiyasetçi 1 ay önce
Bence kenarda kalmış. Az daha yol ortasında olmalıydı. Kenarda olur mu hiç? Mühendis beye sesleniyorum. Kutuyu acilen yol ortasına alın ve açılışa beni çağırın konuşma yapmam lazım.
Togide ki vatandaş 1 ay önce
Vah Düzce vah bu şehirde doğru dürüst bir şey yapılmayacak mı nerede bu siyasetçiler yarın kalıcı konutlara oy için mi geleceksiniz bekleriz efendim burası üvey evlat yapın bakalım.
Düzce li 1 ay önce
Merak etmeyin bu modellerden kültür mahallesinde çok var bond kafenin önünde zeyyoga kafenin önünde
Üstün zeka 1 ay önce
Son 10 yılda yetişen mühendis yapımıdır kesin...
Duzce 1 ay önce
Zaten kaldırımların yarısını ağaçlar diğer yarısını da bu tür yapılar kaplıyor.