banner614

KAMUDA MESAİ SAATLERİ DEĞİŞTİ

banner619

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi COVİD-19 salgını ile mücadele amacıyla alınan yeni tedbirler kapsamında mesai saatlerinde değişikliğe gittiklerini duyurdu.

Düzce 02.12.2020, 09:54
3992
KAMUDA MESAİ SAATLERİ DEĞİŞTİ
banner785

Yeni tip koronavirüs pandemisinin yayılım hızını düşürmek amacıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından geçtiğimiz pazartesi günü açıklanan yeni tedbir ve kısıtlamalar kapsamında Düzce’de de yeni adımlar atılmaya devam ediliyor. Kamuda mesai saatlerinin değiştirilerek 10.00-16.00 olarak güncellenmesinin ardından Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi de mesai saatlerinde değişikliğe gitti.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada “Kamu hizmetlerini aksatmamak kaydıyla; 2 Aralık Çarşamba gününden itibaren mesai saatleri 10-00-12.30, 13.00-16.00 olarak uygulanacaktır” denildi.

Düzce Belediyesi ile yaptığı açıklamada, “Koronavirüs salgınını önleme tedbirleri kapsamında, Düzce Valiliği il Hifzıssıhha Kurulu'nun kamudaki mesai saatleri düzenlemesine dair almış olduğu kararlar gereğince Düzce Belediyemiz'de görevli personelimizin çalışma saatleri 02.12.2020 tarihinden itibaren yapılan düzenlemeyle 10:00 16:00 olarak belirlenmiştir. Hizmetin sürekliliği bakımından nöbetleşe / vardiya sistemiyle çalışan birimlerimiz kamu hizmetinin aksatılmaması için söz konusu uygulamadan hariç tutulmuştur” ifadelerine yer verildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (14)
Cov19 2 ay önce
8 5 devam çalışmaya o sadece yazıyla söylenmiş bir uygulama hayret valla
Adım yok 2 ay önce
Sadece memur lar diğer çalışanlar değil onları koronadan korumaya gerek yok
Garibin biri işte 2 ay önce
Peki temizlik iscisinide bu koruma kapsamına almışlar mi yoksa memur korona olmasın diye alt kadroda çalışanlar erkenden gelip temizlik yapsın korona mikropların temizledim diyemi onlar onda iş başı diğerleri aynı çileye devam onlar nasılsa alt kadro işçi ya mikroponlara ne yapacakki temizlediler memurlar gelsin çaylarını içmeye devam etsin işçi mısın çileye devam bida dünyaya gelirsem memur olarak gelicem kesin
Calisann esi 2 ay önce
Saglik Mudurun ne yapiyor.Hastanede calisanlrin evinde hastalari var minik cociklari var.saglikcilar birer birer covite yakalaniyor.Olkonce onlara gelmesi gereken ayar hic alakasiz kurumlara gelmis..Siz şakamisiniz yaa..
Turist 2 ay önce
Hastanede calisana niye bu ayardan faydalanmiyor..En cok faydalanmasi gerekenler.İs durmuyosa daydalanilmasi lazim.Artik herkesin evinde çolugu cocugu hastasi var..Bu insanlar robotmu..Ne para var ne mesai kontrolu.Bu ne ayrimcilik
Halk 2 ay önce
Bu ayar hastanede calisanlara niye gelmiyor vali bey..Illa herkes yakalansinda calisacak kimse kalmasin..Millet zaten riskli calisiyor birde mesai ayari hastanede calisanlara yok..
Duzceli 2 ay önce
Duzce belediyesi sabah 8 aksam 5 calisiyor keske haber yaparken calisanlari gorseniz
Kara kız 2 ay önce
Kamudakiler insan özel sektördekiler değil çünkü işte adalet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı