banner851

banner955

KAMUOYU VİCDANI RAHATLADI

Akçakoca’nın Döngelli Köyü’nde sahile yerleştirilen karavan görünümü verilmeye çalışılan konteyner, geçtiğimiz pazartesi günü Akçakoca Belediyesi ekipleri tarafından kaldırıldı. Ucubenin orada kalması için ayrıcalık ve siyasi etki peşinde koştuğu iddia edilen AK Parti il yöneticisi Fatih Sönmez tarafından önceki haftalarda tıra yüklenerek vinç yardımıyla alana götürülen konternerin kaldırılmasıyla kamuoyu vicdanı rahatladı.

Düzce 29.04.2022, 16:00 30.04.2022, 17:12
5927
KAMUOYU VİCDANI RAHATLADI

Akçakoca ilçesine bağlı Döngelli Köyü sınırlarındaki plajda bulunan karavan parkına yerleştirilen karavan görünümü verilmeye çalışılan konteynerın etrafında dönen ‘siyasi gücünü kullanarak sahillere çökme’ tartışmasına Akçakoca Belediyesi son noktayı koydu.

Ucube kaldırıldı

AK Parti il yöneticisi Fatih Sönmez’e ait olduğu öğrenilen ve Akçakoca İl Genel Meclisi Üyesi Sinan Cumhur’u arayarak alanda kalması için siyasi etki peşinde koştuğu iddia edilen ucube, geçtiğimiz pazartesi günü belediye ekipleri tarafından kaldırıldı.

Kamuoyu vicdanı rahatladı

Birkaç hafta önce tır üzerinde getirilerek vinç yardımıyla indirilen ve göstermelik tekerlekleriyle karavan gibi yutturulmaya çalışılan konteyner hakkında daha önce tutanak tutturan Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan’ın ‘Kaldırın’ talimatıyla kamuoyu vicdanı rahatlamış oldu.

Vali Atay süreci yakından takip etti

Düzce’de her bir Düzceli’nin huzur ve refahı için çalışan Düzce Valisi Cevdet Atay’ın da süreci yakından takip ettiği öğrenildi.  Siyasi parti kimliğine sığınarak her istediğini yapabileceğini sananların kurmaya çalıştığı siyasi baskı düzeni karşısında adaletin kazanması ise emsal teşkil edecek bir olay olarak kayıtlara geçti. 

Yorumlar (5)
halk 8 ay önce
bahçe kafenin çatısıyla etrafındaki tahtaları ne zaman kaldıracan Belediye .İlla bi siyasi gerekiyorsa reisden ala siyasi yok.turkuaz otelin etrafını ne zaman kaldıracan..hadi görelim...
vatandaş 8 ay önce
hadi yine iyisin meshur oldunnn:)
TORPİL PATLADI 8 ay önce
Merak ediyoruz bu karavan parkına her isteyen kuralsız kaidesiz bir şeyler kondurabiliyor mu? Buranın bir işletmecisi sorumlusu yok mu? Bu kişiler cezasız kalmaz inşallah sayın valim
Kamil 8 ay önce
Şimdi büyüğünü koymasın :) akp iktidarıyla.
Madur 8 ay önce
Bunlarda ar damarı yok bunların ar damarı çatladı bir türlü üç kagıtçılığa doyomuyolar ne biçim birileri bunlar
Yeni Sayımız