banner614

KAPANAN ŞUBE YENİDEN HİZMETTE

banner619

Pandemi döneminde şubelerini kapatarak Düzce Merkez’deki şubesinin önünde uzun insan kuyruklarının oluşmasına neden olduğu için eleştirilerin odağındaki PTT, Düzceliler’in gözünde bozulan imajını düzeltmek için harekete geçti. Günlerdir kapalı tutulan PTT Kervan Şubesi yeniden hizmet vermeye başladı.

banner846
Düzce 16.12.2020, 13:21
5959
KAPANAN ŞUBE YENİDEN HİZMETTE
banner844

Koronavirüs salgını sürecinde Sanayi Çarşısı’ndaki şubesini kapatma kararı ile eleştirilerin hedefi olmaya başlayan PTT, bu kararın yankıları sürerken Düzce’nin 20 bin nüfusuyla en kalabalık mahallesinde bulunan Koçyazı’daki şubesi için de ‘kira ödemelerini’ gerekçe göstererek aynı kararı alması mahalle halkında tepki çekmişti.

Eleştirilerin gölgesinde 2015 yılından beri Düzce PTT Başmüdürlüğü görevini yürüten Recai Akgül’ün merkeze alınıp, yerine görevine Sakarya PTT Başmüdürlüğü’nde görevli Murat Kanoğlu getirilmesinin ardından PTT yeni adımlar atmaya başladı.

Posta ve kargo hizmetlerinin yanı sıra her ay yaşlı ve engelli maaşı ile yarı çalışma ödeneği için vatandaşların yolunu tuttuğu PTT’nin son dönemde kentte hizmet kapasitesini daraltmasının ortaya çıkardığı sancılara karşı yeni bir karar alındı.

Günlerdir kapalı tutulan PTT Kervan Şubesi, merkezde yaşanan yoğunluğu önlemek adına yeniden vatandaşlara hizmet vermeye başladı. PTT’nin daha önce kapatılan Sanayi, Küçüksu ve Koçyazı şubeleri için de aynı adımı atıp atmayacağı ise bilinmiyor.

Yorumlar (0)
15°
açık