banner851

banner955

KAR YAĞIŞI DÜZCE’YE GİRİŞ YAPTI…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyardığı karlı hava dalgası Düzce’ye giriş yaptı. Hava sıcaklıkları düşüşe geçerken, Düzce’nin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olmaya başladı. Kar yağışının yarından itibaren, il genelinde yoğun bir şekilde etkili olması bekleniyor. Meteoroloji kuvvetli kar yağışına karşı, Düzceli vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları uyarısında bulundu.

Düzce 09.03.2022, 10:32 09.03.2022, 12:17
10910
KAR YAĞIŞI DÜZCE’YE GİRİŞ YAPTI…
banner1032

Düzce, son yılların en soğuk mart ayını geçiriyor. Sibirya’dan yurda giriş yapan soğuk hava dalgasıyla birlikte, hava sıcaklıklarında önemli derecede düşüş yaşanırken kar yağışı yurdun birçok noktasında kendini göstermeye başladı.  

Düzce'yi de etkilemesi beklenen kar yağışı için Karayolları, Düzce İl Özel İdaresi ve Düzce Belediyesi, ekip ve araçlarını hazır şekilde bekletiyor. Yoğun kar yağışının özellikle Düzce’nin yüksek kesimlerinde hayatı olumsuz etkilemesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda, kar yağışına karşı özellikle trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı Düzceli vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi. Düzce Belediyesi de trafikte yoğunluk yaşanmaması için vatandaşların kendi araçları yerine,  toplu taşıma araçlarını kullanmalarını istedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Yamalı Pantalon 7 ay önce
Gelsin biz burdayız :)
Vatandaş 7 ay önce
Toplu Taşımaya büyük otobüsleri ek sefer yapında binelim yoksa duraklarda zaten kalabalık olmaz
14
kapalı