banner851

banner955

KAR YAĞIŞI ÖĞLEDEN SONRA ETKİSİNİ ARTTIRACAK

Sibirya üzerinden gelen Aybar Soğuk Hava Dalgası ve kar yağışı, Düzce’de aralıklarla etkisini sürdürmeye devam ediyor. Meteoroloji’nin tahminlerine göre, Düzce’de kar yağışının etkisini arttırması bekleniyor. Meteoroloji, kar yağışı esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı Düzceli vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını istedi.

Düzce 10.03.2022, 13:32
2122
KAR YAĞIŞI ÖĞLEDEN SONRA ETKİSİNİ ARTTIRACAK

Türkiye son 35 yılın en soğuk Mart ayını geçirirken, meteoroloji tarafından yeni bir uyarı daha geldi. Düzce’de etkili olan kar yağışı aralıklarla devam ederken, öğleden sonra yağışların kuvvetini artırması bekleniyor.

Meteoroloji tarafından yapılan son uyarıda, Düzceli vatandaşların, trafikte yaşanabilecek olumsuzluklar başta olmak üzere, don ve buzlanma olaylarına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi. Kar yağışının önümüzdeki 4 gün boyunca etkisini sürdürmesi tahmin ediliyor.

Öte yandan, kuvvetli olması beklenen kar yağışına karşı Karayolları, Düzce İl Özel İdaresi ve Düzce Belediyesi, ekiplerini hazır halde bekletiyor.  

Yorumlar (5)
Çevresi koylu 7 ay önce
Biz karda ayazda okula giderdik o zaman serviste yoktu keşke o zamanki eğitim gibi olsa şimdi kimsenin koltuğuna zarar gelmesin ne olursa olsun Allah hakkımızda hayırlısını versin ,çok kötü durumdayız.
halk 7 ay önce
Eskiden aylarca kar yerde kalırdı herkes yine işine okuluna devam ederdi.Şimdi neredeyse rüzgar esti diye tatil edecekler..Saçmaladılar iyice.Adamın parmağında minik engeli var işe gitmiyor.Ayakları sağlam işe gitmiyor ama karısını bırakıyor araba kullanıyor..yerde kar yok buz yok.Nedir bu ya..
halk 7 ay önce
bi yağdı bi yağdı 10 m kar...boşa geçirilen gün..
halk 7 ay önce
bugün boşa tatil edildi.
faruk özlü 7 ay önce
10 haberin 9 u abartılı tek zeki sizsiniz
21
kapalı