banner851

banner955

KARAMAN DÖKÜM FABRİKASINI İNCELEDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, OSB’deki fabrika ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Vali Atay, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ile birlikte Karaman Döküm Fabrikasını ziyaret etti.

Düzce 18.07.2020, 12:28
1534
KARAMAN DÖKÜM FABRİKASINI İNCELEDİ
banner1032

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Düzce’ye atanan ve 18 Haziran’da göreve başlayan Düzce Valisi Cevdet Atay, bir süre önce başladığı fabrika ziyaretlerine dünde devam etti.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ile birlikte 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Karaman Döküm Fabrikasını ziyaret eden Vali Atay, burada fabrika yöneticilerinden üretimleri hakkında bilgi aldı.

Fabrika yöneticilerinin eşliğinde fabrikanın üretim bandı ve diğer birimlerini ziyaret eden Vali Atay, ayrıca işçilerle sohbet etti. Fabrikanın iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgilide inceleme yapan Vali Atay, alınan tedbirlerden dolayı fabrika yöneticilerine teşekkür etti.

Vali Atay’ın Düzce’de ki fabrika ziyaretlerine devam edeceği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (1)
Mr.fix 2 yıl önce
Vali Atay madem bole bi ise kalkistin lutfen fibrobeton fabrikasinida bi ziyarete gelinde isciyi nasil kullaniyolar bi gorun...
22
açık