banner851

banner955

KARAYOLLARI VE ÖZEL İDARE KIŞA HAZIR…

Bu yıl Düzce’de kışın çetin geçmesi tahmin ediliyor. Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığı’nda yapılan Kış Tedbirleri Bilgilendirme ve Değerlendirme toplantısında, yoğun kar yağışına alınacak tedbirler masaya yatırıldı.

Düzce 16.11.2021, 12:03 17.11.2021, 10:02
3784

Meteoroloji Uzmanı Ali Bakır, Düzce’nin bu yıl yoğun kar yağışı altında kalacağını belirterek, harita yayınlamıştı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre de bu yıl Düzce ve çevresinde yoğun kar yağışı görülecek.

Meteoroloji’nin tahminlerini dikkate alan Düzce Valisi Cevdet Atay da, Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu ve kurum amirlerini Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi’nde toplayarak, Kış Tedbirleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda, yoğun kar yağışına karşı kapanan köy yollarının açılması, trafik güvenliğinin sağlanması, kar yağışı esnasında özellik TEM Otoyolu ve Düzce’nin ana arterlerinde alınacak güvenlik tedbirleri masaya yatırıldı.

Karayolları ve İl Özel İdaresi Kışa hazır…

Öte yandan Karayolları Bölge Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi ekiplerinin de yoğun kar yağışına karşı hazır olduğu bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
. 1 yıl önce
Yol şube personeli sağolsun Allah onlara güç kuvvet versin masada oturmakla açılmıyor o yollar.
fer 1 yıl önce
kömür 3600 lira , 1 asgari ücret 30 kg kömür alıyor,siz orada neyi görüüşüyorsunuz acaba
Yeni Sayımız