banner851

banner614

KAZALARI EN AZA İNDİRMEK İÇİN

banner619

Düzce’de maket polis araçlarından sonra şehrin muhtelif yerlerindeki yol kenarlarına maket polisler yerleştirildi.

banner846
Düzce 05.09.2020, 15:29
2580
KAZALARI EN AZA İNDİRMEK İÇİN
banner844

Düzce'de sürücülerin trafik ihlali yapmasını engellemek için kentin önemli noktalarına yerleştirilen trafik polisi aracı maketinin yanına maket polisler yerleştirildi.

Düzce'de kazaların yoğun yaşandığı noktalarda polis ekipleri tarafından maket polis araçları konulmuştu. Karayollarına yerleştirilen maket polis araçlarının yanına bu kez maket trafik polisleri konularak sürücüler üzerindeki denetim hissi artırılacak ve trafik güvenliğinin üst düzeye taşınması planlanıyor.

Düzce D-100 karayolu Çilimli kavşağında konulan polis maketinde ise vatandaşlar tarafından takılan maske ise ilginç bir görüntü oluşturdu.

(İHA)

Yorumlar (5)
cemo 10 ay önce
pek cok seyde oldugu gibi trafiktede denetleme az. maketle falan olmaz,bi lere yer insan iki,hadi malsin 3,baskada yemezler. denetleme olmali...koronadan yakiniyoruz herbgun,sokaklarda denetleme yok. bas cezayi maske olmayana bak bakalim.vaka sayilari ne oluyor. sanayide,tarlada,merkez haric hicbiyerde maske takan yok.
Recai 10 ay önce
Maketle olacak iş mi
Eski AKP'li 10 ay önce
Oraya koyulalı iki yıl oldu. Ancamı haber yapıyonuz. Süpersiniz ya.
Ercan 10 ay önce
Komik uygulama
Şoför 10 ay önce
Hiç kimse dikkate almıyor, çünkü birçok yerde var. Çocuklar bile inanmıyor, maket olduğundan gülüyorlar. Bence bu noktalara gerçek polisler yerleştirilsin.
29°
açık