banner851

banner955

KAZAYA RAMAK KALA…

D-100 Karayolu’na paralel yan yolda bir anlık dikkatsizlik polis aracının otomobile çarpmasına neden oluyordu. Bu anlar civardaki bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

Düzce 27.05.2020, 16:00 27.05.2020, 18:38
7866
banner1032

Bir anlık dikkatsizlik ve dalgınlık sonucu yaşanan kazaların bilançosu çoğu zaman ağır olurken, bu sefer kazadan kıl payı dönüldü.

D-100 Karayolu’na paralel yan yolun Uzunmustafa Mahallesi kesiminde ilerleyen bir otomobil, aniden yan yoldan fırlayan polis aracıyla çarpışmaktan son anda kurtuldu.

Polis aracını kullanan memurun, hatasını fark edip yaptığı manevra sayesinde çarpışmaya ramak kala kazadan dönüldü. Bu anlar yakındaki bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Ekip otosuyla çarpışma tehlikesi ile karşı karşıya kalan otomobilin sürücüsü Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderdiği videonun altına düştüğü notta, “Olay yerinde durmayıp uzaklaşan emniyet personelleri bu şekilde yapıyorsa vatandaş ne yapmasın!” diyerek sitemde bulundu.

Yorumlar (37)
Mehmet 2 yıl önce
Ben düzcede denk geliyorum bu tip polislere diğer iller gayet nazik insalcıl pılisler varken düzcedekilerde bir ego anlaşılmayan bir nefretle dolular
Gölyaka 2 yıl önce
Önce habere çok teşekkürler şükranlar sayesinde olan bitenleri anlıyoruz hala görmek istemeyen bazı kişiler bir grip aynaya baksınlar vatandaşın yorumlarından polisin Bekçinin durumlarını görüyoruz vatandaş sadece hakkını savunuyor
CASTRO 2 yıl önce
POLİS DİYE HATA YAPMAZ DİYE BİŞEY YOK DEVLETİN MALINI ADAM GİBİ KULLANMIYORLAR YAKIYORLAR ÇAKARLARI NE KIRMIZI IŞIK DİNLİYORLAR NE BİRŞEY İSTEDİKLERE YERE PARK EDEBİLİYORLAR KALDIRIM VS TERS YÖNDEN GELIYORLAR GIDIYORLAR AYNI ŞEYLERİ VATANDAŞ YAPSA TERÖRİST MUAMELESİ GÖRÜR ZATEN POLİSLERİN HEMEN HEMEN HEPSİ YENİ HE KURALLARA UYANLARDA VAR BU YAZDIKLARIMIN DISINDA ÖNCE BEYİNLERİ DÜZELTMEMİZ LAZIM BEYİNLERİ
Kaptan 2 2 yıl önce
Polis ve bekçi olmasa uyku uyuyamazsiniz. Kalkmış bi dünya laf söylüyorsunuz. Neyin çabası. Boş boş konuşmayın. Herkes işine baksın
Düzceli 2 yıl önce
Bu bekçilik işi polis işi tekrar gözden geçirilerek yeterli olmayan kusurlu olan derhal görevden alınmalıdır
Duzceli 81 2 yıl önce
Bu polis arabasi ayni sekilde benim onumede kirdi ben zor durdum sorada basip gidiyor bilerek mi yapiyor acaba bu hareketi.
Aydınpınarlı 2 yıl önce
Bu polis arabası diyorsun, belki Düzce il Emniyet Md.lügünde bu araçtan 10-15 tane vardır, biraz destekli at.
Allah kimsenin eline düşü 2 yıl önce
onlarda insan hata yapabilirler, vatandaş yüz hata yapıyor, polis bir hata yaptığında hemen yargılamaya hazırız dimi.
Öğretmen 2 yıl önce
Bir kere iki kere hata olur kimse bir şey demez. Biz askerimizi polisimizi severiz. Ama durum o değil. Birileri devamlı polis gibi değil sokak kabadayısı gibi hareket ediyor. Vatandaşı eziyor, hakaretler ediyorlar.
hasan 2 yıl önce
Trafik kurallarına en çok kim uymaz? Tabiki Trafik Polisleri. Üzerlerindeki üniformayı sonuna kadar istismar ederler. Yetkilerini kullanarak vatandaşı ezerler. O yüzden polisler toplumumuzda pek sevilmez.
Aydınpınarlı 2 yıl önce
Laf olsun torba dolsun, polis dediğinde bir insan....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28
açık