banner851

banner955

KELEŞ’İN BİR İZİ DAHA SİLİNİYOR...

Düzce Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Keleş döneminde yüzbinlerce lira harcanarak Düzce şehir merkezine yerleştirilen dekoratif LED aydınlatma direklerini, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü kaldırma kararı aldı. Atatürk Bulvarı ile İstanbul Caddesi üzerinde bulunan ve kullanım ömrünü tamamlayarak garanti kapsamından çıkan LED aydınlatma direklerinin artan bakım maliyeti sonrası Düzce Belediyesi, aydınlatma sistemlerinin bir kısmını ihtiyaç olan noktalarda yeniden değerlendireceğini açıkladı.

Düzce 23.07.2020, 12:00 23.07.2020, 14:14
11084
KELEŞ’İN BİR İZİ DAHA SİLİNİYOR...
banner1032

Düzce Belediyesi Atatürk Bulvarı ve İstanbul Caddesi üzerinde bulunan dekoratif LED aydınlatma direklerini kaldırma kararı aldı. Eski Başkan Keleş döneminde yüzbinlerce lira harcanarak şehir merkezine yerleştirilen LED aydınlatma direklerinin kullanım ömrünü tamamlayarak  garanti kapsamından çıktığı ve artan bakım maliyetinin belediyeye külfet olduğu açıklandı.

Ekonomik ömrünü dolduran LED aydınlatmaların bulunduğu yerden kaldırılarak yeniden değerlendirilmek üzere inceleneceğini aktaran Destek Hizmetler Müdürlüğü, direklerin şehrin belli noktalarında aydınlatma ihtiyacı duyulan yerlere kullanılacağını, çalışır durumda olan LED ışıkların da kavşak ve refüjlerde yapılacak peyzaj çalışmaları içinde yeniden değerlendirileceğini belirtti.

Düzce Belediyesi iki cadde üzerinde yapılacak çalışmaları kısa sürede tamamlamayı hedeflerken, kaynakların verimli şekilde kullanılması prensibi ile kaldırılan sistemlerin yeniden kullanılması için çalışma yapacak.

banner844
Yorumlar (69)
dd 2 yıl önce
pavyona çevirdiniz ülkeyi. her şehirde şu leş görüntü kirliliği ışıkları görmekten bıktım. kaldırılması iyi olmuş ama giren yine vatandaşa girdi. yiyen yedi tatilini yapıyor şu an hesap soran yok nasılsa.
adamın teki 2 yıl önce
Keleş efendinin varsa (G)üven, (Ö)zveri ve (T)ecrübesi herhangi bir seçimde bağımsız aday olur, gerçek ederi neymiş, kimsenin arkasına saklanmadan görür.
Ayasofya 2 yıl önce
Bakan mısın çakal mısın belli değil
Bence süper ahlakın biri..
süperiz dedeeeee 2 yıl önce
Nasıl yani "SÜPER GÜÇ" olan bir ülke aydınlatma masraflarını mı karşılayamıyor? :) Süper güçmüş,vatandaşının ağzı açlıktan kokan süper güç...
Bayram keleş 2 yıl önce
Güreş sahasından ne istedin sanave düzeye ne zararı vardı binlerce lira parayla yapil o zaman devletin parası deyıimiydi şimdide let aydıntlatmaları söküyorsun eyy özlü düzceye eziyet etmeyemi geldin hizmet etmeyemi geldın şaguc köprüsünün kavşağında saat kulesini söktün hurdaya attın daha neler neler bunların hepsi bu düzclinin parasıyla yapıldı sökmekle uğraşcağına mahallelere asvalt yap sanayii arabalarla dolu bozuk yol yüzünden
ahmet 2 yıl önce
Tren yolu saat kulesi heykel parklar ışıklandırmalar cafeler düzce bitek belediye binası kalacak gibi
Furkan 2 yıl önce
Bir avuc duzce yi 20yildir duzeltemediginiz yetmezmis gibi yapilanlarida milletin cebinden çikan paralarida çöp yaptiniz sehir dıșından misafirimiz geldiginde merkeze göturmeye utaniyorum heryer derme catma yikilmayan depremden kalma binalar baska bisey yok
LALE DEVRİ 2 yıl önce
Mehmet in müteahhidi köşe şimdi sırada ki müteahhit dört köşe. Durmak yok soymaya devam.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu