banner851

banner955

‘KENTİMİZİN İLK VE EN GÜÇLÜ SESİ’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de, Öncü Medya Grubu Yönetim Kurulu başkanı Aleyna Mübarek Türkseven’e bir tebrik mesajı göndererek Düzce’nin Öncü’sü olan Öncü TV’nin 28. kuruluş yıldönümünü kutladı. Öncü Medya Grubu’nun Düzce’nin en güçlü sesi olduğuna dikkat çeken Özlü, başarı dolu yıllar diledi.

Düzce 21.02.2022, 16:15
1154
‘KENTİMİZİN İLK VE EN GÜÇLÜ SESİ’
banner1032

Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından biri olarak 21 Şubat 1994’te yayın hayatına başlayan Öncü Televizyonu, başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakmanın gururunu yaşıyor. Vatandaşın sesi olan doğru haberleriyle Düzce’nin Öncü’sü olan Öncü TV, 28. kuruluş yıldönümünü kutluyor. 

Başkan Özlü’den kutlama mesajı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de, Öncü Medya Grubu Yönetim Kurulu başkanı Aleyna Mübarek Türkseven’e bir tebrik mesajı göndererek Öncü’nün yeni yaşını kutladı. 

‘Kentimizin ilk ve en güçlü sesi’

Öncü RTV’nin Düzce’nin en güçlü sesi olduğuna dikkat çeken Başkan Özlü mesajında, “Kentimizin ilk ve en güçlü sesi olan Öncü Radyo ve Televizyonu, sorunları ele alışı, şehrin gelişmesi ve daha iyi konuma gelmesi vizyon ve misyonuyla yerel basında hem öncü hem de örnek basın kuruluşlarından biri olarak 28 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.” ifadelerini kullandı. 

‘Düzce’nin menfaatlerini göz önünde bulunduruyorsunuz’

İyi dileklerini ileten Özlü, “İlkeli, tarafsız ve Düzce'nin menfaatlerini her zaman göz önünde bulunduran ÖNCÜ RTV nezdinde; sizi ve bünyenizde çalışan emekçi kardeşlerimi kutluyor, basın-yayın kuruluşunuzun aynı istikrar ile yayın hayatına devam etmesini diliyorum.” cümlelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (3)
Samet 8 ay önce
Bilader.Koltuga 4 kose Kabara kabara Oturmussun..Karsinda Bir zamanlar Bakanlik Yapmis.Belediye baskani var..Biraz Saygi.Biraz Edep diyorum.oturma seklini duzelt Biraz..Sen sadece Bir gazetecisin..Hicmi sayginligin yok senin..
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Yorumumu yayınlamadığınıza göre, doğru tespit. Mesaj yerine ulaşmış....
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Buyurun iç eleştiri size. Tarafsızca bir yorumu yayınlayın bakalım. Oturma adabı diye bir şey var. Bu neyin kasıntısı yahu.
14
kapalı