banner851

banner614

KESİNTİSİZ HİZMET İÇİN…

banner619

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün şehir merkezi alt yapısında temizlik çalışmalarının kesintisiz şekilde yapılması için Kombine Kanal Temizleme aracı tahsis ettiği bildirildi.

banner846
Düzce 02.10.2019, 13:39 02.10.2019, 13:46
336
KESİNTİSİZ HİZMET İÇİN…
banner844
 Düzce Belediyesi alt yapı temizlik çalışmaları için araç takviyesi yaptı. Konuya ilişkin Düzce Belediyesi’nden yapılan yazılı bilgilendirmede şunlar kaydedildi:
“Düzce Belediyesi şehri genelinde bakım, onarım temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Alt yapı şebekesinde yürütülen temizlik çalışmalarının kesintisiz şekilde sürdürülmesi amacıyla yapılan düzenleme ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Kombine Kanal Temizlik aracını tahsis etti. Sürekli sahada gezecek olan araç sayesine hem tıkanma ve taşmalara karşı erken önlem alınmış olacak hem de alt yapı şebekesinin sorunsuz çalışması sağlanacak. Yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarını kış boyunca sürekli olarak temizleyecek araç ile kurumun Whatsapp İhbar Hattı ile 153 Beyaz Masa’ya iletilecek talep ve şikayetlere de anında müdahale etme şansı olacak.”

Yorumlar (0)