banner851

banner614

KEŞİR: YENİ HEDEFLERİMİZİ BELİRLEDİK

banner619

Düzce Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar ile kadın kooperatifleri, başkan ve üyeleri AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner846
Düzce 09.04.2021, 10:00 10.04.2021, 15:47
913
banner844

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilen Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e memleketi Düzce’den hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Düzce Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar, kadın girişimciliğe verilen destekle kurulan yeni kooperatif başkan ve üyeleriyle Ankara’ya giderek Genel Başkan Keşir’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Yapılan toplantıda Düzce’de kadın girişimciliğinde gelinen nokta ve kadın emeğinin güçlendirilmesi için yapılabilecek çalışmalar konuşuldu. Keşir, ziyaretleri için Müdür Acar ve kadın kooperatiflerinin temsilcileirne teşekkür etti.

“YENİ HEDEFLERİMİZİ BELİRLEDİK”

Keşir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Büyük bir heyecanla faaliyetlerini sürdüren Kadın Kooperatifleri, Kent Konseyi temsilcilerimize ve Ticaret İl Müdürümüze ziyaretleri için teşekkür ederim. Düzce'de kırsal kalkınma ve kadın emeğinin güçlendirilmesi için istişare yaptık. Yeni hedeflerimizi belirledik” açıklamasında bulundu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)