banner851

banner955

KILIÇ: “DEVLETİMİZE YÜK OLMADIK”

Beyköy Belediyesi, halka daha iyi hizmet sunabilmek için araç filosunu genişletiyor. Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın talimatıyla belediyenin öz kaynakları ile bir adet iş makinesi, bir adet de hafif ticari araç alındı. Başkan Kılıç, yine belediyenin öz kaynakları ile bir adet de kamyon alacaklarını duyurdu.

Düzce 04.11.2022, 15:05 04.11.2022, 15:54
1158

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, belediyenin öz kaynakları ile beldenin hizmetine sunmak üzere biri iş makinesi, birisi ise binek araç olmak üzere 2 tane araç aldı. Öncü Haber Merkezi’ne konuşan Kılıç, önümüzdeki aylarda yine belediyenin öz kaynakları ile bir adet kamyon alacaklarını söyledi.

Devlete yük olmamak için araç alımını belediyenin öz kaynakları ile yaptıklarını kaydeden Kılıç, ilçede devam eden diğer çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kılıç, “Halkımıza hizmet etme yolunda daha verimli ve daha hızlı çalışabilmemiz için, araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz.  Bu kapsamda; Beyköy Belediye Başkanlığı öz kaynaklarını daha tasarruflu kullanarak belediyemiz araç filosuna 1 adet son model kazıyıcı yükleyici ve bir adette yine son model binek araç kazandırdık. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

“Asfalt çalışmalarımız devam ediyor”

Beldede belediye tarafından asfaltlama çalışmalarının artarak devam ettiğini dile getiren Kılıç, “Bu dönem içinde beldemiz sınırları içinde 5 kilometrelik asfalt serimi gerçekleştirdik. Asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanında yaşanan sel felaketinin ardından beldemizde ki içme suyu hattında ki çalışmalarımızı tamamladık. Sel felaketinin ardından zarar gören bir şebeke nedeniyle bazı bölgelere su verememiştik. 6 gün boyunca tankerlerle su taşıyarak, vatandaşlarımızı mağdur etmedik” şeklinde konuştu.

Yorumlar (5)
TOKİ 3 hafta önce
Beyköy Toki ağaçları kim sattı
TOKİ 3 hafta önce
Tabi ki Beyköy Toki ağaçlar kaça. Satil di
Kamil 3 hafta önce
Evet adam gibi olduğu gogru.
adım cafer 3 hafta önce
sayın kılıç, kamyon iş makinası da gerekli evet ancak İTFAİYE aracımız yanan sigarayı bile söndüremeyecek kapasitede.. İTFAİYE al İTFAİYE sayın başkan...
ismail zengin 3 hafta önce
başkan adam gibi adam teprik ederim cani gönülden
Yeni Sayımız