banner851

banner614

KIŞ ÖNCESİ OLMASI GEREKEN YAPILDI

banner619

Düzce sokaklarında daha önce geçici çözüm olarak parke taş ile kapatılan çukurlar sıcak asfaltla buluşturuluyor. Özellikle kış aylarında büyük sıkıntıya neden olan çukurlara kalıcı çözüm getirmek için çalışma yürüten Düzce Belediyesi, araç trafiğinin yoğun olduğu noktalara öncelik verdi.

banner846
Düzce 07.10.2019, 13:27 07.10.2019, 17:14
1347
banner844
Düzce Belediyesi kış ayları öncesi bozuk yolların düzeltilmesi için düğmeye bastı. Kış öncesi tüm çukurların kapatılması hedefiyle gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin Düzce Belediyesi'nden yapılan yazılı bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

"Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şantiyede hammadde yetersizliğinden asfalt üretimi yapılamaması nedeniyle parke taş ile kapatılan çukurlara sıcak asfalt serdi. Daha önce gündeme gelen 3 bin ton sıcak asfalt hibesinin teslim edilmesi ile birlikte hafta sonu mesaisine çıkan ekipler araç trafiğinin yoğun olduğu cadde ve bulvarlar başta olmak üzere parke taş ile kapatılan tüm çukurlara sıcak asfalt döktü. Kuyumcuzade Bulvarı, Kervan Kavşağı ve Bolu Caddesi gibi sık kullanılan güzergahlardan başlayan çalışmalar hafta sonu aralıksız mesai ile tamamlandı.  Ekipler, kış ayları öncesinde araç trafiğini tehlikeye atacak bozuk yolları ortadan kaldırdı. Şehir merkezinde geçici çözüm olarak uygulanan parke taş uygulaması artık kullanılmayacak. 3 bin ton hibe ve yakın gelecekte şantiyede üretilecek asfalt ile belediye sorumluluğu altında bulunan yollarda tek bir çukur kalmayacak."HABER: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (12)
düzcelii 2 yıl önce
Yığılcada bile köy yolları asfalt yapıldı Düzce de yollar patates tarlası gibi ela bahriye oral bulvarı aydınpınar cdsi baglantı yolu çok kötü araçların lastikleri yarıldı araclar perte çıkacak yazıklar olsun. Düzce il değil sanki hakkari'nin bir köyü sanki ne diyeyim eden bulur inşAllah.
Öğrenci 2 yıl önce
Akçakoca düzce yolunun Konuralp--düzce (arası) kesiminden sonrada bakım yapılması lazım
Talihsiz talihli 2 yıl önce
Baskan ozluyle beraber basladi. Öncesinden böyle birşey yoktu. Kim kime dum dumaydi
adil 2 yıl önce
sayın başkanım icraatlarinizi bekliyoruz Allahın izniyle
Mergiç 2 yıl önce
Emniyet yolunda pb gelmeden kazıldı ama yol yapılmadı arabaların anası ağlıyor başladğnzı bitirin kardeşim
hamza 2 yıl önce
1993 te falan mahallelerde aafalt yaparlardi kismi simdi tas doldurmaya donmus oda iyi fena degil .. Bir il dusunun daha yollari bile bozuk heryerde orobus hatlati icleracici il merkez minubus hatti zaten yok parasi olan sozu gecenler heryerde..
.... 2 yıl önce
O cukurlar kapatildiysa ben neden dun gece kucuksuda cukura takilip ayagimin kiriklasindan son anda kurtuldum ve yolun ortasina dustugum icin arabanin altinda kalmaktan 1 saniye ile kurtuldum bununda aciklamasini yapsinlar o zaman
Vatandaş 2 yıl önce
Aaa biz artık laminant parke döşeyecekler diye bekliyorduk..!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın