banner851

banner614

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis alanının iyileştirme, genişletme ve tadilat çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlara daha iyi hizmet verilmesi ve şikayetlerin önüne geçilmesi amacıyla başlatılan onarımlar İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri tarafından yerinde incelendi.

banner846
Düzce 09.10.2019, 13:25 10.10.2019, 15:00
1619
banner844
Düzce’de hastanelerin daha iyi şartlarda hizmet vermesi için başlatılan iyileştirme çalışmaları sürüyor. Akçakoca Ketmenli Kavşağı mevkiinde yapılacak yeni devlet hastanesi tamamlanana kadar mevcut hastane acilinin büyütülmesi için düğmeye basılırken, diğer taraftan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bünyesindeki acil servis de elden geçiriliyor.
Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın koordinasyonunda, İl Sağlık Müdürlüğünce yapılan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis alanının iyileştirme, genişletme ve tadilat çalışmaları İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri tarafından yerinde incelenerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alındı.
Mevcut alanda yapılan iyileştirme, genişletme ve tadilat, çalışmaları en kısa sürede tamamlanarak Acil Servis, tam kapasite ile vatandaşların hizmetine sunulacağı bildirildi.


Yorumlar (8)
Harun 2 yıl önce
Allah aşkına neyi nasıl iyi hizm3t vereceksiniz acil kapisinda 100 hasta bekliyor 1 saat içerisinde muayene olan hasta sayısı 10 ayıp ya ayıp az ciddiyet mesleklerine saygı göstersinler
Yap boz 2 yıl önce
Yeni yapilmadimiydi o hastane her yerde
BANANE 2 yıl önce
doktor olmadıktan sonra ne yapayım hastaneyi banane tadilattan millet vekillerimiz ne yaparlar özellikle ayşe keşir hanım sizi sormak lazım atıp tutuyordunuz nerede kaldı doktorlar?
Müdür 2 yıl önce
Yasin bey senin önüne geçen üreten herkesi harcıyorsun. Foto ve şoww yapıyorsun. İnan bu devran biter birgün pratisyen olursun.oyna oyna nereyekadar
Ddddfff 2 yıl önce
Hastanemiz Allahdan yeni
Hüseyin 2 yıl önce
İsterse türkiyenin en büyük şehir hastahanesini yapın içinde doktor olmadıktan sonra bi de acile gelipte bizim daha acil diye içeri girmeye çalışan zihniyet oldukça hastahane yapmanın faydası yok
Vatandaş 2 yıl önce
Türkçe bilmeyen vatan haini Suriyelileri doktor olarak acilde çalıştırmaya utanmiyolar dimi...
hasta 2 yıl önce
orası ıntaniye girişi değilmi.ileride bi salgın hastalık olursa domuz gribi gibi girişler oradan yapılacak diye öyle yapıldığını söylediler.ne bu şimdi.