banner851

banner614

KISITLAMADA BELEDİYE İŞÇİLERİ ZOR ANLAR YAŞIYOR

Düzce Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlaması süresince çöp toplama hizmetinin aksamaması adına vatandaşları, araçlarını çöp konteynerleri önüne park etmemeleri konusunda uyardı.

banner619
Düzce 05.12.2020, 12:50
1691
KISITLAMADA BELEDİYE İŞÇİLERİ ZOR ANLAR YAŞIYOR

Yeni tip koronavirüsle (COVİD-19) mücadele için alınan karar doğrultusunda Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de cuma 21.00’dan pazartesi 05.00’a kadar 56 saatlik kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor.

Bu süre zarfında Düzce Belediyesi hizmetlerde herhangi bir aksaklık söz konusu olmaması adına da çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de Düzce sokaklarında temizlik ve çöp toplama işlemlerine aralıksız devam ediyor. Ancak ilk hafta sonu kısıtlamasının uygulandığı bu hafta sonu kısıtlama öncesi çöp konteynerlerinin önüne park edilen araçlar işçilere zor anlar yaşatıyor.

Düzce Belediyesi, bu gelişme üzerine bundan sonraki süreç için sokağa çıkma kısıtlamasında da devam eden çöp toplama hizmetinin aksamaması adına araçların konteyner önlerine park edilmemesi ve gerekli hassasiyetin gösterilmesi adına vatandaşları uyardı.

Belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan uyarıda “ Sokağa çıkma kısıtlaması süresince de devam eden çöp toplama hizmetimizin aksamaması adına bundan sonraki süreçte araçlarınızın konteyner önlerine park edilmemesini rica eder, bunun için gerekli hassasiyeti göstermenizi dileriz.” ifadelerine yer verildi.

banner844
Yorumlar (2)
Şehır 10 ay önce
Otapark yapın kac otapak var katlı otaparklar yapılmalı
Muray 10 ay önce
Belediye biraz ceza yassa busorun olmaz bence