banner851

banner614

KISITLAMADAN MUAF TUTULAN İŞYERLERİ DENETLENDİ

banner619

Düzce’de, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, Düzce Valiliği koordinesinde yürütülen Dinamik Denetimler hız kesmeden devam ediyor. Polis, Jandarma ve Zabıta ekipleri, hafta sonu da sahaya inerek kısıtlamasından muaf tutulan işyerlerini denetledi.

banner846
Düzce 25.04.2021, 18:00 26.04.2021, 16:24
1056
banner844

Tüm dünyada etkisini sürdüren ve küresel çapta büyük tehdit haline gelen Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele çalışmaları, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere devletin tüm kamu kurum ve kuruluşları ile top yekûn devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 İl Valiliği’ne gönderdiği “Dinamik Denetim Modeli” genelgesi ile birlikte, Düzce’de bu hafta sonu da tüm ekipler sahaya indi. Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan fırın, market ve paket servis yapan işyerlerini denetleyen ekipler, işletme sahiplerini alınan kurallara uymaları konusunda uyardı.

Denetimlerde her hangi bir olumsuzluk yaşanmazken, kurallara uymayan işletmelere Düzce İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı uyarınca idari para cezası uygulanacağı bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Vatandaş 4 ay önce
3 harfleri denetleyin ilk önce küçük esnafı rahat bırakın
nsm 4 ay önce
bizim dis iliskilerimiz niye bu kadar rezil duruma düstü diye hala sormuyor bu arkadaslar. sonra da cikip su-bu bize kiskaniyor demekle mesguller. her seyde oldugu gibi bunda da tek kelimeyle cuvalladiniz, kabul edin artik.