banner614

“KIZILAY OLARAK VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

banner619

Kızılay Düzce Şubesi, Ramazan ayı içerisinde yardıma muhtaç ve koronavirüs salgını nedeniyle işini kaybetmiş vatandaşlara gıda yardımlarını sürdürüyor. Hamidiye Mahallesi’nde gıda Kolisi dağıtan Kızılay ekipleri, yardıma muhtaç ailelere “Kızılay Her Zaman Yanınızda” diyerek ihtiyaç olması durumunda her zaman kendilerine ulaşabileceklerini söyledi.

Düzce 29.04.2020, 15:30 29.04.2020, 18:27
1271
banner785

Bu yıl 11 ayın sultanı ramazan, Yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19) salgının gölgesinde başlamıştı. Bu Ramazan salgın nedeniyle ailece iftarlar ve cemaatle namaz olmasa da paylaşma duygusu daha yoğun yaşanıyor.

Yardımlaşma ve sağduyu ayı olan Ramazan’da Kızılay Düzce Şubesi de her yıl olduğu gibi bu yıl da yardıma muhtaç ailelerin yanında yer aldı. Yardıma muhtaç ve koronavirüs salgını nedeniyle içinde bulunduğumuz Ramazan ayında gıda yardımlarına ağırlık veren Kızılay Düzce Şubesi, yardımlarına aralıksız devam ediyor.

Dün de Hamidiye Mahallesi’nde ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi yardımında bulunan Kızılay Düzce Şubesi ekiplerine vatandaşlar teşekkür etti. Kızılay ekipleri de vatandaşlara, “Kızılay olarak her zaman sizin yanınızdayız. İhtiyaç duyulması halinde, çekinmeden Kızılay’ı arayabilirsiniz.” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
hamza 10 ay önce
Kizilay 30 sene onceki bildigimiz kizilay olsaydi her haneye tektek maske dagitirdi bu isi yapardi ama simdi ne oldugu belli degil ...
hafif yağmur