banner851

banner614

KIZILAY ŞEHİDİ ŞEHADETİNİN 1. YILINDA ANILIYOR…

15 Eylül 2020’de Suriye’de yardım görevindeyken hain terör örgütü mensuplarının açtığı ateş sonucu şehit olan Kızılay çalışanı Düzceli Mehmet Arif Kıdıman, şehadetinin 1. Yılında çalışma arkadaşları tarafından unutulmadı.

banner619
Düzce 15.09.2021, 12:10 16.09.2021, 13:27
689
KIZILAY ŞEHİDİ ŞEHADETİNİN 1. YILINDA ANILIYOR…

Türk Kızılay personeli Düzceli Mehmet Arif Kıdıman'ın Suriye’de hain terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehadetinin üzerinden bir yıl geçti.

Hayatını insanlara yardım etmeye adayan ve bu uğurda görevdeyken şehit olan Kıdıman, şehadetinin sene-i devriyesinde unutulmadı.

Türk Kızılayı Düzce Şubesi’nden çalışma arkadaşları, yönetim kurulu üyeleri ve genç gönüllüler Kıdıman’ın Düzce Şehir Mezarlığı’nda bulunan kabrini ziyaret etti. Şehit Kıdıman’ın ruhuna ithafen Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Akşam namazına müteakip de Cedidiye Camii ve Merkez Büyük Camii önünde stant açan gönüllüler şehidin hayrına vatandaşlara lokum ikramında bulundu.

Yorumlar (2)
İbrahim kızılcaoğlu 2 gün önce
ŞEHİDİN MEZAR TAŞININ YAPILMAMASI DÜZCE KIZILAY ŞUBESİNİN AYIBIDIR.
YAVUZ0881 2 gün önce
YAZIKLAR OLSUN iki şekilde ifade edeceğim birincisi mangalda kül bırakmayan insan onuru her şeyden önce gelen lafta mangalda kül bırakmayan kızılay yönetimi bumu sizin şehidimize verdiğiniz değer rahmetlinin bir mezar anıtı neden yapılmadı bu zamana kadar ikincisi devlet yönetimi bunu neden bu zamana kadar takipçisi olmadı ve hesabını sormadı YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN