banner851

banner955

KOCAMAN, ENGELLİ GENÇLERİ ZİYARET ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün halkla daha iç içe yönetim anlayışını güçlendirmek için oluşturduğu yeni A takımında yer alan Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, sahaya çıktı. Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde Kusursuz Kafe’de çalışan engelli bireylerle bir araya gelerek hem günlerini kutladı hem de birlikte pasta kesti

Düzce 22.03.2022, 12:30 22.03.2022, 17:20
1122
banner1032

Geçtiğimiz hafta Başkan Dr. Faruk Özlü’nün kararıyla Düzce Belediyesi’nde başkan yardımcılıkları ve birim müdürlüklerinde revizyona gidilmişti. 3 belediye başkan yardımcısı görevlendirilirken 8 birimde de değişikliğe gidildi. 5 birim müdürü farklı birimlerde görevlendirilmiş, yeni yönetimde yer alamayan 5 ismin yerine 3 yeni isim Özlü’nün A Takımı’na girmişti. Belediyedeki bayrak değişimin arkasında Başkan Özlü’nün halkla daha iç içe yönetim anlayışını güçlendirmek olduğu öğrenilmişti.

Yeni ekip sahaya çıktı

Değişimin ardından yeni isimler saha faaliyetlerine ağırlık verdi.  Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, ilk ziyaretini Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde engelli geçlere gerçekleştirdi.

Kusursuz Kafe’ye giden Başkan Yardımcısı Kocaman, çalışanlarla pasta kesip sohbet etti. Kocaman, parmak boyası yaptığı gençleirn eğlenceli anlarına ortak oldu.

‘Bu bizim hem sorumluluğumuz’

Her bireyin engelli adayı olduğunu kaydeden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, “Bu özel günde belediyemizin açtığı Kusursuz Kafe’de çalışan kardeşlerimizi ziyaret etmek istedik. Karşılıksız sevginin ne olduğunu gösteren her zaman sevilmeyi hak eden kardeşlerimizin yanında olacağız. Bu bizim hem sorumluluğumuz hem de insanlık görevimizdir. 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü vesilesiyle down sendromlu bireyler ve değerli ailelerine sağlıklı huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar (2)
Vatandas81 7 ay önce
Her basa gelenin göz boyamak icin su cocuklari kullanmasi yeter artik! Neden surekli kusursuz kafe! Boylr etkinlige ihtiyaci olan bir suru ozel cocuk var,yokluk,yoksulluk icinde olan...
özel eğitim 7 ay önce
engelli değil! özel gereksinimli! engel sizsiniz ne yazık ki...
14
açık