banner851

banner614

KOLLUK KUVVETLERİ VE ZABITADAN ORTAK DENETİM

banner619

Düzce’de kolluk kuvvetleri ve zabıta ekipleri tarafından marketlere yönelik denetim gerçekleştirildi. Market reyonlarını mercek altına alan ekipler, fahiş fiyat ve son kullanma tarihi geçen ürün olup olmadığını dikkatlice kontrol etti.

banner846
Düzce 07.05.2020, 17:35 07.05.2020, 17:21
1957
banner844

Düzce il genelinde, polis, jandarma ve zabıta ekipleri ortaklaşa marketleri denetledi. Marketlerde ki ürünleri tek tek inceleyen ekipler, tarihi geçmiş ürünleri satan marketlere ceza yazdı. Denetimlerin “Pandemi” süresince artarak devam edeceği bildirildi.

Düzce’de halk sağlığı ile oynayan firmalara göz açtırılmıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle denetimlerini sıklaştıran polis, jandarma ve zabıta ekipleri, il genelinde ortaklaşa denetim yaptı.

Özellikle zincir marketlerde ki ürünleri denetleyen ekipler, fahiş fiyat uygulayan ve tarihi geçmiş ürün satan marketlere ceza-i işlem uygularken, denetimlerin salgın boyunca aratarak devam edeceği bildirildi. Ayrıca market yetkililerine alışveriş sırasında müşterilerin maske takması, sosyal mesafeye dikkat edilmesi ve belirlenen sayıdan fazla kişinin içeri alınmaması konusunda gerekli hatırlatmalar yapıldı.

Yorumlar (13)
toprak 1 yıl önce
Bide mesai saati bitişlerinde kontrol edilse şu marketler.İğne atsan yere düşmüyor kurallara uyanda yok. öğle vakti giderseniz normal görürsünüz tabi
Dadaş 1 yıl önce
çok güzel denetlesin çoğu fiyatlar yüzde eli artmış
küresel 1 yıl önce
eldivenler çok pahalı maskeden sonra eldivene de lütfen el atin
akçakocalı 1 yıl önce
bu ekipler neyi denetliyorlar hala vatandaş olarak anlamış değiliz. bugün 5 tl. olan yarin 25 tl oluyor. nasıl bir denetim bu
Düzceli 1 yıl önce
Jandarmamızı ve polisimizi kutlarım helal olsun size
Düzceli 1 yıl önce
Polisimizi tebrik ediyorum ve yapılan çalışmalarda canla başla çalışmalarından dolayı Allah razı olsun...
Efe ÖZÜLKÜ 1 yıl önce
Pazar yerlerine gidin.
Duzcenin muhtarı 1 yıl önce
Bence marketlerin manavlarini denetleyin. Pazarda çilek 9₺ marketde 17₺, pazarda muz 11₺ marketde 17₺, pazarda patlıcan 2₺ marketde 4,5₺ ,pazarda kayısı 10₺ marketde 26₺ mantar pazarda 10₺ marketde 17 daha yazayım mi . Hangi market oldugunuda şöyle yazayım duzcenin yerel market zinciri. Sıkıyorsa denetleyin bakalım.
hamza 1 yıl önce
Dogru ama herzaman boyleydi bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı