banner851

banner955

KONSERE YOĞUN İLGİ VARDI

Türk rap müziğinin en önemli isimlerinden olan Sagopa Kajmer, dün Düzce’de verdiği konserde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Düzce 27.11.2021, 10:08 27.11.2021, 14:30
3735

Türk rap müziğinin dev ismi Sagopa Kajmer, dün akşam Evcek Köy Yaşam Alanı’nda düzenlenen konserde Düzceli hayranlarıyla bir araya geldi.

Dillere pelesenk olan şarkılarını Düzceliler için söyleyen Sagopa Kajmer’i yüzlerce vatandaş izledi.

Şarkılarını art arda hayranlarıyla bir ağızdan büyük bir coşkuyla söyleyen Sogopa Kajmer sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

banner844
Yorumlar (7)
Düzceli 1 yıl önce
Boş işler
Aslı34 1 yıl önce
Akpli siz avrupadamı yaşıyorsunu da düzcenin köylülerini küçümsüyorsunuz ananız babanız atanız nereden gelme muhtemelen onlarda köylüdürler li eminim buna nankör ve saygısız terbiyesizligin lüzümü yok yedigi kapa pıslemektır bu sizin ne hattınıze de düzceli köylüler ne anlar diyorsunuz ayıp be yazık be şidi rahat karnınız tok sırtınız pekse o atalarınız sayesinde oldugunızu unutmayın o tırnakları ile kazıp bu günlere getırmişlerdırler bizler büuüklerimiz binlerce sağolsunlar
Düzce'de 1 yıl önce
Dün akşam çok büyük bir gürültü vardı,hatta ezan okunurken bile gürültü kesilmedi.meğer bu varmış. Ayıp ezan okunurken bari müziği kesseydi.
Düzceli 1 yıl önce
Hacı konser 20;30 21;00 gibi başladı Yatsı 19:15 de okunuyor bilgin olsun
can 1 yıl önce
GÜZEL GÜZEL SÖYLE YA INSANLAR BIRAZ SITRES ATSIN
Akepeli milletin adamı 1 yıl önce
Yahu düzce köylüleri ne anlar bundan
. 1 yıl önce
Koronayi asisizlar yayıyor öylemi maske mesafe nerede
Yeni Sayımız