banner851

banner614

KONTROLLER SIKILAŞTIRILDI

banner619

Ülkemizde hızla yayılmaya devam eden koronavirüse karşı alınan tedbirler devam ederken, Düzce genelinde İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararlara uymadığı gerekçesi işe 55 şahsa idari işlem yapıldığı açıklandı.

banner846
Düzce 07.04.2020, 14:41
11778
KONTROLLER SIKILAŞTIRILDI
banner844

Koronavirüse karşı Düzce’de tebirler artırılırken Düzce Valiliği Umumi Hıfzıssıhha meclisinin aldığı kararlara uymayan vatandaşlara idari işlem yapılmaya devam ediyor.

Düzce merkezde ve ilçelerinde 65 yaş üstü vatandaşların ve yaş sınırı olmaksızın kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ikametlerinden dışarı çıkmamaları, park bahçe gibi açık alanlarda dolaşmalarının sınırlandırılması kuralına uymadığı tespit edilen 55 şahsa idari işlem yapıldığı açıklandı.

Yapılan açıklamada vatandaşlara, İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararlara uyulmadığından dolayı idari işlem yapılmak üzere tutanak tanzim edildiği ifade edildi.

Yorumlar (10)
Duzceli omer 1 yıl önce
Polis maske takmadı diye eleştiriyor sunuş haklisiniz ama bide onları düşünün birçok olaya gidiyorlar anlık maske kalmayabilir Allah polisimize askerimize sabır versin polis arkadaşı ben şahsen hacı amcayla olumlu diyalogundan dolayı kutluyorum duzcemize böyle polisler lazım
Yilmaz 1 yıl önce
Çare Hindistan polis taktiği başka çare yok Aydınpınar Bim de kendini delikanlı sanan genç maske takmam ayağı yapıyor delikanlıya maske cebinde ah Hindistan polisi dedim vAllahi
HD 1 yıl önce
Sadece Polis değil sokağa çıkan her vatandaş maske ve eldiven takmalı. Kesinlikle vakaları %90 azaltacaktır.
Vtnds 1 yıl önce
Ceza yazarken heyecandan unutmus
Vatandaş 1 yıl önce
3 haftadır dışarı çıkmıyorum ve bugün çıktım maskemi taktım gidiyorum yolda millet bana bakiyo dedim kendi kendime maske takma yasağı kalktida benimmi haberim yok çok şaşırdım insanların bana hastalıklıymisim gibi bakmasindan ve bir tane insana rastlamadım maskeli milletimiz okadar duyarsizki anlam veremedim herkeze normalmiş gibi geliyo
Örnek vatandaş 1 yıl önce
Polisimizi ben gördüm maske ve eldiveni vardı .gün icinde ayni maske ve eldiveni sürekli kullanamıyorsunuz .üstelik polislik gibi surekli aktif bir meslekteyseniz . Muhtemelen yenisini takamadan anlik gelisen bir olay . Bu açık arayan zihniyetler umarım gerekli önlemleri aliyorlardir . Sokaga cikmamamk gibi ,eldiven ve maske kullanmak gibi .
Vatandaş 1 yıl önce
Polisimiz de maske taksaymis örnek olurdu
Murat 1 yıl önce
Bugün dışarıda olmayan yoktu herhalde sanki hiçbir sey yokmuş gibi iğne atsan yere düşmez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık