banner851

banner614

KÖPEK KULÜBELERİ ÇALINDI…

banner619

Düzce Hayvanları Koruma Derneği öncülüğünde Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından sokak köpekleri için Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ Konutları içerisine yerleştirilen köpek kulübeleri çalındı. Polis ekipleri, hırsız veya hırsızları yakalamak için harekete geçti.

banner846
Düzce 18.07.2020, 13:30
1422
KÖPEK KULÜBELERİ ÇALINDI…
banner844

Düzce’de meydana gelen hırsızlık “Pes” dedirtti. Düzce Hayvanları Koruma Derneği öncülüğünde, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından Düzce’nin belirli noktalarına sokak köpekleri için kulübeler yerleştirilmişti.

Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ Konutlarına yerleştirilen Köpek Kulübeleri, dün gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı. Sabah kulübelerin yerinde olmadığını gören Düzce Hayvanları Koruma Derneği yetkilileri, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden yardım istedi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hırsız ya da hırsızların tespit edilmesi için, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.  Dernek yetkilileri ise hırsız ya da hırsızların bir an önce yakalanmasını istedi.

Yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı. 

Yorumlar (6)
Onlar köpeklere yapıldığı 12 ay önce
Onlar köpeklere yapıldığına göre demekki calanlarda aynı cins olabilir
Yazıklar olsun ALLAH ISLA 12 ay önce
Ekip çıkartın mahalle mahalle evlerin bahçelerini kontrol ettirin. Bu kadar şerefsizlik olmaz ya, alt tarafı bir kulübe ayıp be, Allahsızlar.
comment 12 ay önce
umarım geberdiğinizde köpekler üzerinize işer
MIGHTY 12 ay önce
Valla o kulübeleri gidip belediye yetkililerinin evlerinin yanına koysalar iyi olur.Sonuçta oralarda köpeklerin yaşam alanı.
Beyhan 12 ay önce
Ben burada hergun pes artık diyorum
Beyhan 12 ay önce
Bence çalınmadı hayvan duşmanları kaldırıp attı
20°
parçalı az bulutlu