banner614

KORONAVİRÜS DÜZCE’DE YAYILMAYA DEVAM EDİYOR

banner619

Dünyada ve ülkemizde hızla yayılmaya devam eden koronavirüs salgını Düzce’de de artış gösteriyor. Düzce’de dün itibariyle 36 olan vaka sayısı bugün 41’e yükseldi. Yetkililer vatandaşların kurallara uymaması halinde bu sayıların artacağı görüşünde.

banner846
Düzce 05.04.2020, 16:07 07.04.2020, 10:32
30524
KORONAVİRÜS DÜZCE’DE YAYILMAYA DEVAM EDİYOR
banner844

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını  hızla yayılmaya devam ediyor. Salgın sebebiyle ilk ölümün dün gerçekleştiği Düzce’de vaka sayısı artmaya devam ediyor.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın  ilk kez 1 Nisan tarihinde  illere göre vaka ve ölüm oranlarını açıklamasının ardından Düzce’de vaka sayısı 5 Nisan itibariyle 41’e yükseldi.

Dün koronavirüs salgını nedeniyle ilk ölümün gerçekleştiği Düzce’de vaka sayısı bir günde 5 kişi artmış oldu. Yetkililer vatandaşların kurallara uymaması halinde bu sayıların artacağı görüşünde.

Yorumlar (27)
Duzcem 1 yıl önce
Sayın valimiz yetkisini kullansin.rica ediyoruz..dışarı lüzumsuz çıkan çok kişi var.agir para cezası gelsin.
Sorumlu: 1 yıl önce
Öncelkle bir bilgiyi yeniden paylaşmak istedim.Hasta birinin maske takmaması halinde diğer kişi maske taksa bile bulaşma oranı % 70 hasta maske takar diğer kişi takmazsa % 5 her iki kişi takarsa %1-1.5 olurmuş.Uzmanların söylediği bu şekilde.Ve maske takılmasının heleki hasta birinin takmasının önemi görünüyor.O halde hasta bilinmedığine göre herkesin kendisini hasta farzedip maskeyi takması hem insanlık hemde vatandaşlık görevidir
Sevdilrimizi de bi şekilde koruyabiliriz.Benim önerebileceğim bir konuda işyerlerinde çalışanların maske kullanmalarınında son derece önemli olduğudur.Iş yerleri bunu zorunlu hale getirmelidir.Ya da yetkili kişilerin bu konuda bir önlem alması gerekli olmaktadır.Bu önlemler yayılımı da azaltabilir.
Toprak 1 yıl önce
Normaldir daha çok artar merkez insan kaynıyor bugün.kimseninde kurallarla falan uyduğu yok.
Erdinç yılmaz. 1 yıl önce
Koronanın türkçe manasını ne kimse merak etmiyormu.baz istasyonu ne işe yarar ne dağıtıyor.
Düzce evde kal lütfen 1 yıl önce
Daha öncede söyledim yine söylüyorum 20 yaş üstü 65 yaş altı hala avare avare merkezde gezen salyalı paçozlar var [çalışan kesim istisnaidir] bunlara dur demedikçe düzce büyük risk altında bu anlamda sayın valimi göreve davet ediyorum. Ok
Uyarı 1 yıl önce
Çobanda ki a101 in ordaki fırına girdim. Orda hic bir koruyucu tedbir yok, daha doğrusu onların korono dan haberi yok sanki,
Birde hürriyet caddesindeki a101 e kaç kez sordum dezenfektan yok dediler. Herkes gördüğünü paylassin ki vurdumduymazlar in yüzünden millet yanmasın
Elif 1 yıl önce
Millet iş yerini kapattı evinde oturuyor...... Dışardada sorumsuzca bilinçsizce mesafe bile koymadan boşuna sohbet eden insan dolu ciddiye alın lütfen artık evinizde kalın gerekmeden çıkmayın.
Vedat akçair 1 yıl önce
Nerde hangi ilçede neden açıklanmaz buna hakkımız neden yok nereye gitmeyelim NERDEN geçmeyelim işe giderken heyyyyyhh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı