banner851

banner955

KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAPILAMAYAN SEÇİMLER TEMMUZDA YAPILDI

Eğitim Bir-Sen, Düzce'de tekrar eğitim kolunda yetkili sendika oldu. Yeni sayımlarda Düzce'de 2 bin 203 eğitimci Düzce Eğitim Bir-Sen'e üye olarak, Düzce'nin yetkili sendika olmasına katkı sağladı.

Düzce 02.08.2020, 11:13
766
KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAPILAMAYAN SEÇİMLER TEMMUZDA YAPILDI
banner1032

Her yıl Düzce'de mayıs ayında yapılan yetkili sendika seçimleri korona virüs nedeni ile Temmuz ayında yapıldı. Yapılan üye sayımlarında eğitimci camiasının yetkili sendikası Düzce Eğitim Bir-Sen oldu.

Düzce'de 2 bin 203 üyeye ulaşan Düzce Eğitim Bir-Sen'in yetkili sendika olması ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Eğitim Bir-Sen Başkanı Ömer Faruk Çelebi " Emek, Ömür ve Gönül Verenlere Teşekkürler. Eğitim-Bir-Sen'i Düzce'de "Zirveden Yeni Ufuklara" taşıyan ve toplamda 2 bin 203 üye ile yeniden tarih yazan teşkilatımıza selam olsun. Bu başarıda emeği geçen başta "teşkilatımızın uç beyleri" kurum temsilcilerimize, Kadınlar Komisyonumuza, Düzce Üniversitesi, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca Yönetimlerimize, Şube Yönetim Kurulu üyelerimize ve bu teşkilat için emek, ömür ve gönül veren tüm gönül dostlarına binlerce teşekkürler" ifadelerinde bulundu.

(İHA)

banner844
Yorumlar (6)
memur 2 yıl önce
baska ıhtımal varmı kı..bukadar iktidara yakın olup memurun baska sansı varmıkı korkudan ne yapsın
Ali Ekrem 2 yıl önce
Ne işe yarayacak?
Hasan 2 yıl önce
Boş bir sendika . Eğitim dışında her şeyle uğraşır . Kim neden üye olur belli. İyi yerlere ! Gelmek için.
adamın teki 2 yıl önce
İddia ediyorum, bu sendikalilari toplasınlar, gizli oy versinler, ak parti %40 zor alır, turkiyede ne aldiysa 5-10 puan altında oy çıkar eğitim bir senlilerden. Araştırması bedava!
Şampiyon 2 yıl önce
Başkanlık da yakışıyor Ömer Hocama Çalışkan ve disiplin lidir.
murat 2 yıl önce
ne gereksiz işler şunlar
20
az bulutlu