banner851

banner955

KÖY SAKİNLERİ YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET ETTİ

Otluoğlu Köyünü Düzce Merkeze bağlayan yolda yapılan Türk Telekom altyapı ve İçme Suyu Şebeke hattı çalışmaları sonucunda, kazılan çukurların kapatılmaması köy halkının tepkisine yol açtı. Konu ile ilgili yetkililerden yardım isteyen köy sakinleri, “Yetkililer, inşallah vatandaşlarımız bu yolda yaralanarak zarar görmeden önlem alırlar” dedi.

Düzce 22.08.2022, 19:00 22.08.2022, 18:01
4228
KÖY SAKİNLERİ YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET ETTİ
banner1032

Türk Telekom ve Düzce İl Özel İdaresi ekipleri, Ozanlar Köyü ve Otluoğlu Köylerini Düzce şehir merkezine bağlayan yol üzerinde Telekom altyapı ile içme suyu şebeke hattı çalışması yaptı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından, yolda kazılan çukurların üzeri kapatılmadı.

Açılan çukurların kapatılmaması ile birlikte yaşanabilecek kazalara dikkat çeken Otluoğlu Köyü sakinleri, yetkilileri göreve davet etti.

Seslerini duyurabilmek için konu ile ilgili şikayetlerini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına yapan köy sakinleri, “Bu yol Ozanlar Köyünü, Düzce Şehir Merkezine bağlayan Otluoğlu köy yolu. Maalesef yolda çalışma yapan Türk Telekom ve İl Özel İdaresi, çalışmalarını bitirdikten sonra, yolu bu halde bıraktılar. Bunu görmezden gelen yetkililer; inşallah bir vatandaşımız bu yolda yaralanarak zarar görmeden tedbir alırlar” diye konuştu.

Yorumlar (6)
Ramazan 1 ay önce
Denetim yok olsada dosyasında %100 tamamlanmıştır evrakları imza ile verilir ödeme yerine de hak edişler de paşa paşa öderler, yazık Dedelerinden miras kaldı... Çiftlik yerine döndü güzelim ülke
Hamit yilmaz 1 ay önce
Bır an önce yapilmasini istiyoruz lütfen yetkililer bu çukurlar kazalara düÇar olmadan
halk 1 ay önce
türk telekom artık tırıvırı..hiç bir yaptığı iş yok.internet çekilecek elektrikciyi sen çağırıyorsun.bu adamlar sadece bir kablo bağlıyor.o kadar işi kişi yaptıkdan sonra o kadar çalışanada gerek yok..
Cemil Bozkurt 1 ay önce
Vali bey köy ziyareti yaparken pinpon topu voleybol filesi isteyeceğinize bu şikayetleri dile getirin. Zaten telekom ile özel idare Köstebek gibi kazmadık yer bırakmıyor. nedense bunu da hep asfaltlamadan sonra yapıyor
Bugüne kadar ne zaman kaz 1 ay önce
otluoğlu
Yorumcu 1 ay önce
Tam dayaklık bizim çalışanlar ve başındakiler.İnsana değer vermeyen bizde değer vermeyiz laleler
25
orta şiddetli yağmur