banner851

banner614

KRİTİK SEVİYEDE SEYRİNİ SÜRDÜRÜYOR

banner619

Düzce’de, Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Ramazan ayının ilk iki haftası için alınan kısmi kapanma tedbirleri devam ederken, salgına bağlı ölüm haberleri de gelmeye devam ediyor. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören bir hasta daha hayatını kaybetti. Öte yandan Düzce’de vaka sayısı, salgının başladığı günden bu yana en yüksek seviyede seyretmeye devam ediyor.

banner846
Düzce 22.04.2021, 13:09 22.04.2021, 16:58
2658
banner844

Düzce’de artan vaka sayısı, tehlikeli seyrini sürdürüyor. Artan vaka sayıları ile birlikte can kayıpları da yaşanmaya devam ediyor. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören bir hasta daha, bu sabaha karşı hayatını kaybetti. Yaşanan son vefat ile birlikte kentte toplam ölenlerin sayısı 159 olarak kayıtlara geçti.

Düzce’de son 24 saatte, toplam vaka sayısı 35 bin 435’e çıkarken, toplam iyileşenlerin sayısı ise 32 bin 473’ü buldu. Dün PCR testi yapılan 280 hastanın daha sonucu pozitif çıktı. 2 bin 473 aktif hastanın bulunduğu kentte, güncel verilere göre 36 ağır hastanın Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitelerinde tedavileri sürüyor.

Düzce genelinde hızla artan vaka sayıları ile birlikte dün toplanan İl Pandemi Kurulu Toplantısının ise detayları bugün belli oldu. Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığında, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri ile yapılan toplantıda, alınan tedbir ve kurallar yeniden gözden geçirildi. Düzce’de ek tedbirlerin uygulanıp uygulanmayacağının ise, vaka artışının yayılım hızına göre netlik kazanacağı bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Düzceli 3 ay önce
Hala herkes birbirini iftara davet ediyor. Ramazandan önce kadınlar kahve çay partileri veriyordu. Kapalı alandan bulaşıyor virüs lütfen dikkat edin. Esnaf kan ağlıyor sizin çay kahve toplu iftar keyfiniz yüzünden
Kkkk 3 ay önce
S.soylu denilen şahis Alkahin.sevmediği tarikat larin cenazesinde lebalep dolu iken avrupa bizi cok kiskaniyor...Bu gosteriş Reise..
ESNAF 3 ay önce
bence bu cahil halk daha hala uyanmadı..Başkasının ölüsü onlara tavuk ölüsü gibi geliyor..Heryer tedbiri sıklaştırı belediye başkanıda koca otobüs yerine minik minubusleri koyarlar hastalık gitsin diye ceşitli dualar..Burdan hastalık gitmez.Çünkü halk cahil..