banner851

banner955

KÜÇÜKSU’DA ANA BORU PATLADI

Küçüksu’da, Düzce'de kentin içme suyu ihtiyacını karşılayan ana isale hattında meydana gelen patlama sonucu, caddenin bir bölümü sular altında kaldı. Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, arızanın giderilmesi için bölgede çalışma başlattı.

Düzce 03.06.2022, 11:13 03.06.2022, 14:09
1582

En son, 1984 – 1989 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapan Düzce eski Belediye Başkanı Selahattin Olcar döneminde yenilenen Düzce İçme Suyu Şebekesi alarm vermeye devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından, kentin su şebekesinin yenilenmesi için proje çalışmaları devam ederken, eski borular yüksek basınca dayanamıyor.

Dün Küçüksu’da Küçüksu’da kentin içme suyu ihtiyacını karşılayan ana isale hattında çalışma yapan Düzce Belediyesi ekipleri, ana boruyu tahrip etti. Tahrip olan ana boru, yüksek basınca dayanamayarak patladı.

Borunun patlamasıyla cadde sular altında kalırken, çevre esnafı durumu Düzce Belediyesi Beyaz Masa Birimine bildirdi. Haber verilmesi üzerine bölgeye gelen Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, arızanın giderilmesi için çalışma başlattı.

Yorumlar (1)
Akpli 7 ay önce
Bakanımız çalışıyor. Şiir klipleri hazırlasın sorun yok düzce berbat bi halde olsun önemli değil ! Olimpiyat kavşağından memursene giden yola bi bakın lütfen inanın rezillik !! Dünyanın en kötü yolu !!
Yeni Sayımız