banner851

banner614

KURALLARA UYMAYANLAR TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Düzce D-100 karayolunda uygulama yapan Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafikte daha dikkatli olmaları konusunda sürücüleri uyardı.

banner619
Düzce 28.10.2020, 10:54
1923
KURALLARA UYMAYANLAR TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Düzce şehir merkezinde son dönemlerde meydana gelen kural ihlallerine bağlı kazaların ardından harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri özellikle D-100 Karayolu üzerinde uygulamalarını artırdı. Öztürkler Kavşağı üzerinde uygulama yapan ekipler, sürücülerin GBT sorgularını yaparak, araçların evraklarını kontrol ettiler. Kurallara uymayan sürücüler ise uyaran ekipler ayrıca eksik evraklı araçları da trafikten men ettiler. Yetkililer, uygulamaların karayolu üzerinde ve şehir merkezinde çeşitli zamanlarda devam edeceğini belirttiler. (İHA)

banner844
Yorumlar (5)
Kazım Karabekir 12 ay önce
Şaşırtıyorsunuz beni alla alla ne demek öztürkler kavşağı orası türkseven kavşağı değilmiydi ne çabuk değişti ismi alla alla bi alemsiniz :)
Şoför 12 ay önce
DÜZCE GÜMÜŞOVA YOLUNUDA DENETLESELER, EHLİYETSİZ ŞÖFÖRLER HEP TRAFİKTE
Vatandas 12 ay önce
Yollar bozuk cizgi yok tabii kaza olur
Vatandaş 12 ay önce
Gerçek sorunlarla uğraşmanızı tavsiye ederim. Ben kaldırımda bile rahat yürüyemedikten sonra...hele şu elektrikli bisiklet ve motosikletler kaldırımda bile yürüyemez olduk...
ALLAH İÇİN BİR ÇÖZÜM YA 12 ay önce
ALLAH AŞKINA SADECE OTOMOBİLLER DEĞİL, ŞU MOTORSİKLET, LERE DE BİR ÇÖZÜM BULUN, BIKTIK, İLLALLAH ETTİRDİLER ARTIK, HELE GÖLYAKADA NE GECELERİ NE GÜNDÜZLERİ RAHAT VERMİYORLAR.