banner851

banner861

KURALLARA UYMAYANLAR TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

banner619

Düzce D-100 karayolunda uygulama yapan Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafikte daha dikkatli olmaları konusunda sürücüleri uyardı.

banner846
Düzce 28.10.2020, 10:54
1911
KURALLARA UYMAYANLAR TRAFİKTEN MEN EDİLDİ
banner844

Düzce şehir merkezinde son dönemlerde meydana gelen kural ihlallerine bağlı kazaların ardından harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri özellikle D-100 Karayolu üzerinde uygulamalarını artırdı. Öztürkler Kavşağı üzerinde uygulama yapan ekipler, sürücülerin GBT sorgularını yaparak, araçların evraklarını kontrol ettiler. Kurallara uymayan sürücüler ise uyaran ekipler ayrıca eksik evraklı araçları da trafikten men ettiler. Yetkililer, uygulamaların karayolu üzerinde ve şehir merkezinde çeşitli zamanlarda devam edeceğini belirttiler. (İHA)

Yorumlar (5)
Kazım Karabekir 7 ay önce
Şaşırtıyorsunuz beni alla alla ne demek öztürkler kavşağı orası türkseven kavşağı değilmiydi ne çabuk değişti ismi alla alla bi alemsiniz :)
Şoför 7 ay önce
DÜZCE GÜMÜŞOVA YOLUNUDA DENETLESELER, EHLİYETSİZ ŞÖFÖRLER HEP TRAFİKTE
Vatandas 7 ay önce
Yollar bozuk cizgi yok tabii kaza olur
Vatandaş 7 ay önce
Gerçek sorunlarla uğraşmanızı tavsiye ederim. Ben kaldırımda bile rahat yürüyemedikten sonra...hele şu elektrikli bisiklet ve motosikletler kaldırımda bile yürüyemez olduk...
ALLAH İÇİN BİR ÇÖZÜM YA 7 ay önce
ALLAH AŞKINA SADECE OTOMOBİLLER DEĞİL, ŞU MOTORSİKLET, LERE DE BİR ÇÖZÜM BULUN, BIKTIK, İLLALLAH ETTİRDİLER ARTIK, HELE GÖLYAKADA NE GECELERİ NE GÜNDÜZLERİ RAHAT VERMİYORLAR.
15°
kapalı