banner851

banner614

KUSURSUZ KAFE’DE YENİ YAŞ HEYECANI

Düzce Belediyesi çatısı altında farkındalık hareketi olarak faaliyetlerine başlayan Kusursuz Kafe 4. yaşını kutladı. Kusursuz Kafe’nin bu mutlu gününde Düzce BELTUR yöneticileri de kendilerini yalnız bırakmadı.

banner619
Düzce 04.08.2021, 09:48 04.08.2021, 09:52
1052
KUSURSUZ KAFE’DE YENİ YAŞ HEYECANI

Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan Avrupa Birliği destekli proje kapsamında 15 down sendromlu gencin çalıştığı Kusursuz Kafe 4. yaşını kutladı.

AB proje desteğinin sona ermesine karşın Düzce Belediyesinin inisiyatifi ile çalışmalarına devam eden Kafenin 4. yaşı dolayısıyla pasta ile sürpriz yapan Düzce BELTUR A.Ş Genel Müdürü Erdal Yılmaz ve Genel Müdür Yardımcısı Gönül Asuk’un yanı sıra Düzceli sinema sanatçısı Nurullah Çelebi’de kutlamada hazır bulundu.Hazırlanan yaş günü pastasının kesilmesinin ardından, Düzce BELTUR A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Gönül Asuk, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün çalışanların mutluluklarını paylaştığını dile getirerek, selamlarını iletti.

 


Kafe’nin 4. yaşı kutlaması çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Yorumlar (2)
Düzceli 2 ay önce
Evet harıka bir kafe ama yonetım çok kötü düZce kadın kolları Gonul asuk yıne orda ve yaverleri Erdem yılmaz ve oguz yalak tayfa iş basında bisey yapmişlar gibi birde fotorafa girmişler Beltur yazık yazık düsdugu durumlara bak ah faruk özlü ah
Kedikadın. 2 ay önce
Mühtiş bir inisyatif.İnşAllah onlar mutlu yıllar devam edecek.