banner614

MADALYONUN İKİ YÜZÜ!

banner619

Düzce'de etkili olan sağanak yağışla birlikte yollar yine gölete dönerken, şehir merkezinde kepenk açan bir esnafın su birikintisiyle aracını yıkaması hem güldürdü hem düşündürdü.

banner846
Düzce 22.08.2019, 16:03 23.08.2019, 16:50
5827
banner844

Batı Karadeniz Bölgesi'ni iki gündür etkisi altına alan sağanak yağış Düzce'de alt ve üst yapıdaki sorunları bir kez daha gözler önüne serdi.

Şehir merkezindeki yetersiz yağmur mazgalları yüzünden kimi yollar yine gölete döndü. Yol kenarlarında biriken yağmur sularını kimi vatandaşlar ise fırsata çevirdi.  

Camikebir Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir esnaf, işyerinin önüne park ettiği aracını yağmur suyuyla yıkadı. Paçalarını sıyırıp ayağına terlik geçiren esnaf, eline aldığı fırçayla ticari aracındaki kirleri alışık olunmayan bir yöntemle temizledi. Suyla kaplanan yola fırçayı daldırıp daha sonra aracını yıkayan esnafı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.Kovaya su doldurmak yerine göle dönen yoldaki suyla temizlik yapan vatandaş, yüzlerde tebessüm oluştursa da bu durum Düzce'nin her yağmurda yaşadığı çileyi de göstermiş oldu.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (13)
adamın teki 2 yıl önce
Park yasağı tabelası az ötede. Vatandaş önce kurallara uysun da sonra yüzü olsun oradan buradan şikayet etmeye. Vatandaşın ne ki belediyen ne olsun! Tek kelime (aslında çift) ile hepinize yazıklar olsun.
Seçim 2 yıl önce
Seçimler de ki Afişlerde Farklı Bir Türkiye Anlatılıyor Oysa ki.
Ufuk 2 yıl önce
Sonuç ta su mu kardeşim cevabını da vereyim su Yıkar mı yıkar ne car bunda.. asıl tuhaf olan elim kolum uğraşıp sizin bunu haber olarak buraya koymanız, yollar mazgallar ne kadar yetersizse sizin haberciliğinizde o kadar tuhaf ve yrttsiz
DÜZCELİ 2 yıl önce
Çin malı arabaya birde su mu harcasın çok iyi yapmış :):):)
Zeki 2 yıl önce
Hacı abi iç dış ne kadar
KEREM 2 yıl önce
ZEKI ABI YAGMUR SUYU ILE OLURSA PAHALIYA GELIYOR ARAC BASI 200 TL.
Musa 2 yıl önce
Adam demek ki tasarruf yapmış
ADEM AŞIKOĞLU 2 yıl önce
AKILLI ESNAFIN HALİ BAŞKA OLUR.
ZOR KOŞULLARI BİLE AVANTAJA ÇEVİREN KÜÇÜK ESNAFI TEBRİK EDİYORUM.
KEREM 2 yıl önce
ADEM BEY TESEKKURUNUZU ALDIM.SAGOLASINIZ...
cüneyt 2 yıl önce
bu arkadaşı tanıyorum bedava suyu bulmuş aracı yıkıyor yan tarafındaki yıkamacı esnaf ne yapacak
KEREM 2 yıl önce
YIKAMACI KOMSUM YAGMURDA ARAC YIKAMASI YAPMIYOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık