banner851

banner614

MAHALLE MAHALLE GEZİP SORUNLARI YERİNDE GÖRÜYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, talepleri yerinde görüp değerlendirmek için ziyaretlerine 3 mahallede devam etti. Muhtarları dinleyen Başkan Özlü, Düzce’nin her bölgesinde hummalı bir çalışma içinde olduklarını kaydederek, “Bu esnada muhtarlarımızı da ziyaret ederek hem daha önce not aldıklarımızı hem de yapacaklarımızı masaya yatıyoruz.” dedi.

banner619
Düzce 07.10.2021, 12:26
534
MAHALLE MAHALLE GEZİP SORUNLARI YERİNDE GÖRÜYOR

İstek ve talepleri yerinde görüp değerlendirmeye özen gösteren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte muhtarlıklara çıkartma yaptı. Bu kapsamda Başkan Özlü, dün 3 mahalleye giderek muhtarlarla bir araya geldi.

İlk olarak Çamköy Muhtarı ve cami heyeti ile bir araya gelen Özlü, caminin bahçesinde yapılacak olan düzenlemeleri masaya yatırdı. Daha önce gelerek talepleri not aldığını kaydeden Özlü, “Camiler pırıl pırıl, bahçeleri tertemiz olsun istiyoruz. Mahalle muhtarları ve cami dernekleri ile birlikte ortak çalışmak istiyoruz. İçerden bu çalışmaları sahiplenen birileri olmalı. Biz Düzce Belediyesine çözüm ortağı arıyoruz. Arkadaşlarımız camilerin bahçeleri için bir çalışma yaptılar. Sizler de bu düzenlemeden sonra caminin temizliğini yapıp bitkisini dikerseniz güzel bir iş çıkarmış oluruz. Burada bir yapı oluşturalım ve düzeni sağlayalım” dedi.

GENÇLER HEM EĞİTİM HEM SPOR YAPABİLECEK

Çamköy’de diğer sorunları da dinledikten sonra Derelitütüncü Mahallesi’nde bulunan Akşemseddin Cami’ne geçerek mahalle muhtarı ve azalarla görüşen Başkan Özlü, cami bahçesinde yapılacak düzenlemeleri birim müdürlerinin programı dâhilinde kısa sürede yapılacağını kaydetti. Özlü, cami bahçesinde park ve çocukların spor yapacağı alanların da oluşturulmasını istedi. Başkan Özlü, “Camiye giren çocuklar, güzel bir bahçeye girmiş gibi hissedecekler spor alanı da oluşturulacak. Buna göre projesini yapıp çalışmalara başlayacağız” şeklinde konuştu.

‘DÖRT BİR YANDA ÇALIŞIYORUZ’

Programına Koçyazı Mahallesi’nde devam Başkan Özlü, muhtar ile görüşme yaptıktan sonra Karaca Deresi Rekreasyon Alanı, üst geçitler ve alt yapısı biterek asfalt dökülen yollarda incelemelerde bulundu.

Muhtarlardan yapılan çalışmalar konusunda teşekkür alan Başkan Özlü, “Düzce’nin her bölgesinde hummalı bir çalışma içindeyiz. Bu esnada muhtarlarımızı da ziyaret ederek hem daha önce not aldıklarımızı hem de yapacaklarımızı masaya yatıyoruz. Koçyazı mahallemiz de sürekli gelişen bir mahallemiz oldu. Hizmet getirmek için dört bir yandan çalışıyoruz. Projeler bittiğinde nezih bir ortam oluşmuş olacak” dedi.

Başkan Özlü, muhtarların taleplerini yerinde inceledikten sonra birim müdürlerinin yapacakları çalışmaları hızlandırmalarını istedi.

Yorumlar (0)