banner851

banner614

MAHALLE MUHTARLARINA TESLİM EDİLİYOR

banner619

Düzce Belediyesi’nde kurulan maske dikim atölyesinde maske üretimi hızlandı. Üretilen maskeler tüm mahallelerde vatandaşlara ulaştırılmak üzere muhtarlıklara teslim ediliyor.

banner846
Düzce 28.04.2020, 14:00
2341
MAHALLE MUHTARLARINA TESLİM EDİLİYOR
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatları ile Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (BELMEK) Koordinatörlüğü’nde kurulan maske atölyesi çalışmalarını hızlandırdı.

Belediye personelinin yanı sıra maske dikimine destek vermek isteyen gönüllülerin de katılımı ile tüm makineler de çalışmalar hızlandırıldı. Her gün binlerce üretilen maskeler tüm mahallelerde vatandaşlara ulaştırılmak üzere muhtarlıklara teslim ediliyor.

BELMEK tarafından açılan Maske Dikim Atölyesi’ni ziyaret eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmalara katılanlara teşekkürlerini ileterek, maske dikimlerini inceledi. 

Yorumlar (7)
Cengiz 1 yıl önce
E devletten kayıt yapan herkes herhangi bir eczaneye gidip TC kimlik numarasıyla alabiliyor mesaj gelmesini beklemenize gerek yok.
fadıl 1 yıl önce
cami imamları bu gunlerde yatıp kalkıp maas alıyorlar.bunlarlada maske dagıtılabılır.ateş ölçer verilip vatandaşın ateşide ölçülebilir.
Kamil ABdioglu 1 yıl önce
Muhtarlara neden veriliyor belediye den görevli arkadaşlar ev ev dağıtımlı belediyenin varlığını hissedelim
himmet 1 yıl önce
Ben konutlarda oturuyom 1 tane maske alamadim yok
Konuralpli 1 yıl önce
Biz hala konuralpli olarak bir maske görmedik ise gidip geliyoruz bizi düşünen yok yazık çok yazıķ
Segiye 1 yıl önce
Özlü başkan denetliyor sağolsun ama biz çıkamıyoruz maske alamamıyorz para ile bile yok eczaneler vermiyor
Hyzc 1 yıl önce
Cuma günü kimlik numaram ile kendim ve eşim için eczaneden on adet maske aldım öncelikle devletime teşekkürler ama kim diktiyse çok basit işçilik yapmış daha takmadan ipler çıkıyor devlet buna para verdiği için üzüldüm
21°
açık