banner851

banner955

MAHALLELERDEKİ SORUNLARA MERHEM OLUYOR

Yakın zamanda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün A Takımı’na dahil olan Başkan Yardımcısı Hasan Günden, sorunlara merhem olmak ve tüm paydaşlarla tanışmak amacıyla yoğun mesaisine devam ediyor. Başkan Özlü’nün sahadaki yüzü olarak ‘gönüllere dokunan’ Günden, son olarak Konuralp Bölgesi’ndeki mahalle muhtarlarına kulak verdi.

Düzce 19.05.2022, 12:21 19.05.2022, 16:38
1251

Düzce Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Konuralp Bölgesi’ndeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Birim müdürleriyle ziyaret gerçekleştiren Günden, hem muhtarlarla tanıştı hem de onların taleplerini dinledi.

Başkan Özlü’nün sağ kolu olarak muhtarlarla olan iletişimi sıkı tutmayı hedefleyen ve bu doğrultuda mahallelerin sorunlarını çözmeye odaklanan Başkan Yardımcısı Hasan Günden Konuralp Bölgesi’ndeki 5 mahalle muhtarını ziyaret etti. Aynı zamanda başkan yardımcılığı görevindeki sorumluluğuna muhtarları da alan Günden, istek ve talepleri not etti.

“SORUNLARI MUHTARLARIMIZLA UYUM İÇİNDE ÇÖZECEĞİZ”

Şehit Murat Demir, Çifte Pınarlar, Terzialiler, Şehit Kemal Işıldak ve Şehit Hüseyin Kıl mahalle muhtarlıklarını birim müdürleriyle birlikte ziyaret eden Başkan Yardımcısı Hasan Günden, gelen talepleri ilgili müdürlere anında iletti. Belediyelerin muhtarlarla her zaman iletişim içinde olduğunu kaydeden Günden, “Belediye olarak tüm Düzce’ye hizmet etmek için çalışırken muhtarlarımız da mahallelerimize hizmet gelmesi için özveri ile çalışıyor.

Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü de muhtarlarımızla uyum içinde çalışmaya özen gösteriyor. Her hafta yönetim toplantısında mutlaka muhtarlarımızla bir araya gelip sorunlarını dinlememizi istiyor. Biz de bu doğrultuda çalışmaya gayret ediyoruz. Bizim vatandaşlarla aramızda köprü vazifesi gören muhtarlarımızla her zaman irtibat halinde olacağız. Gelen talepleri değerlendirerek sorunları uyum içinde çözeceğiz.” ifadelerinde kullandı.

Yorumlar (6)
Mehmet kapar 7 ay önce
Bütün hizmet konutlara merkezdeki sokaklar virane olmuş haberiniz yok
Şampiyon 7 ay önce
Akp çok yakında tarihin tozlu saflarında yerini alcaktır…
Ak 7 ay önce
Samimi değil bence
MUHTAR SEVDASI 7 ay önce
BIRAKIN BUKADAR MUHTAR SEVDASI OLMAYA BAK MUHTARLAR BİR BİR BAŞKA PARTİLERE GEÇİYOR BUKADAR MAAŞ VERMEİN NE ANLAMI VAR EMEKLİYE VERMESSİNİZ MUHTARA VERİRSİNİZ ÇOK YAZIK SONRA KASADA PARA YOK
abuzer 7 ay önce
cilalayın parlatın bakalım ayakkabıyı gasteciler. nasılsa bu belediye bu başkanla çok ayakkabı eskitir.
Aslı 7 ay önce
Sadullah abi yağlama şunu
Yeni Sayımız