banner851

banner614

MAHALLELİ İSTEDİ BELEDİYE YAPIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün seçim sürecinde imzaladığı mahalle sözleşmelerinde verilen sözler tek tek yerine getiriliyor. Düzce’de “Her mahalleye bir park” projesi kapsamında, Fatih Mahallesinde 3 Bin 900 metrekare alan üzerine sosyal yaşam alanı inşa edilmeye başlandı.

banner619
Düzce 04.02.2021, 15:45
1763
MAHALLELİ İSTEDİ BELEDİYE YAPIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü seçim sürecinde vatandaşların talebi doğrultusunda hazırlanan mahalle sözleşmeleri kapsamında yürütülen saha çalışmalarını yakından takip ediyor. Mahalle sakinleri ile yapılan sözleşmeler de yer alan “her mahalleye bir park” projesi kapsamında Fatih Mahallesinde yeni bir yaşam alanı inşa edilmeye başlandı.

İl genelinde birçok alanda hummalı çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi, sosyal yaşam alanlarının başında gelen parkların rutin bakımlarını sürdürürken bir yandan da yeni sosyal yaşam alanları inşa ediyor.

3 BİN 900 METREKARE OLACAK

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Fatih Mahallesinde 3 bin 900 metrekare alan üzerine yapımına başladıkları sosyal alanda çocuk oyun alanı, fitness park, basketbol sahası, yeşil alan, oturma ve dinlenme alanları ile yürüyüş yolu yer alacak.

Bu kapsamda, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapısal çalışmaları devam eden parkın çevresi bordürle örülmeye başlandı.

Yorumlar (3)
Şampiyon 8 ay önce
Hani Beyciler mahallesine park en çok oy bizden çıkıyor ya Ak yöneticilere en son park projesi Beycilere demek ( sizin parkınız garanti canm hani
fatih mh 8 ay önce
alkoliklere mekan
Konuralp 8 ay önce
Öyle bir sözleşme var madem ,Konuralp Bolunun mahallesi mi?