banner851

banner614

MAKAM KATI KAPATILDI

banner619

Yeni tip (Covid – 19) salgını nedeniyle Düzce Valiliği binasında tedbirler en üst seviyeye çıkartıldı. Valilik katına misafir kabul edilmezken, personel haricinde hiç kimsenin giriş çıkışına izin verilmiyor.

banner846
Düzce 02.04.2020, 16:08 02.04.2020, 16:53
5274
banner844

Tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgını nedeniyle, Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de tedbirler giderek arttırılıyor. Salgının önüne geçmek için Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi tarafından çeşitli çalışmalar yürütülüyor.

Tedbirler kapsamında Düzce Valiliği Valilik katı misafirlerin giriş ve çıkışına kapatıldı. Sadece personelin girebildiği Valilik makam katına girişler personel kartı ile yapılıyor. Düzce Valiliği’nin diğer bölümlerinde de tedbirler en üst seviyeye çıkartıldı.

Valilik binasında bulunan müdürlüklerde sürekli dezenfekte çalışmaları yürütülürken, kurumlarda işleri olan vatandaşların ateşi binaya alınmadan önce ölçülüyor.

Yorumlar (5)
Adore81 1 yıl önce
Bu nasıl tedbirmişbe meraklimi iraya gelmeye sanki insan.lcisleri bakani gelsin de almayin uceri yasak deyin.şeyi çıktı bunun bee
Abuzerrr 1 yıl önce
Yorum yok..
DÜZCELİ 1 yıl önce
SAYIN VALİM SİZ NEKADAR GÜZEL TEDBİRİ ALDINIZ ŞU ÇÖP ARABASINDA ÇALIŞANLAR OMUZ OMUZA UFAK BİR KUPANIIN İÇİNDE ÜÇ KİŞİ OTURUYORLAR VEDE YAPTIKLARI İŞ AKLINIZA NE GELİRSE ÇÖPTE HASTALIKLI İNSANDA BU ÇÖPLERE ÇÖP ATIYOR VE BU ÇALIŞAN KİŞİLER ŞUANİÇİMİZ
Devlet 1 yıl önce
Devlet biz içralık olan esnafs beş bin tl yardım yapsın
AÇIKLAMA YETERSİZ 1 yıl önce
VATANDAŞ DERDİNİ NASIL KİME ANLATACAK, YANİ KAPATILDI DERKEN,NE DEMEK HALKINI ANLAYACAĞI ŞEKİLDE BİR AÇIKLAMA YAPSINLAR. DİLEKÇE VERECEK VEYA GÖRÜŞECEK AMA KİMİNLE NASIL.
19°
açık