banner614

MASAR İNŞAAT DEV PROJESİNİ TANITTI

banner619

Konuralp’te hayata geçirdiği dev proje ile adından söz ettiren Masar İnşaat projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen törende projeye yoğun ilgi gösterildi.

banner846
Düzce 20.07.2019, 19:33 22.07.2019, 14:37
3837
MASAR İNŞAAT DEV PROJESİNİ TANITTI
banner844

Düzce’de inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan ve dev projeleri ile adından söz ettiren Masar İnşaat, gerçekleştirilen lansmanda yoğun ilgi gördü.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın da katıldığı törende, Konuralp’te hayata geçirilen dev proje tanıtıldı.

Uygun bedellerle ev sahibi olma fırsatı sağlayan projenin lansmanı ardından proje yetkilileri açıklamalarda bulundu.“Buradan güzel sonuç elde etmemiz gerekiyor”


Düzce’ye yatırım yapmasında etkili olan faktörleri dile getiren Masar İnşaat Sahibi Ahmad Ghassan Altınaw, projeden beklentilerini ve gelecek planlarını paylaştı:

“Düzce’ye gelirken birçok sebebimiz vardı ama özellikle gelmemiz sağlayan sebepler içerisinde kültür ve doğa çeşitliliği, turizm cazibesi oldu. Büyük projelerle devam edeceğiz. Burada tek bir şey kaldı. O da burada yaptığımız yatırımın pazarlaması. Bu bizim kararımızı çok etkileyecek. Eğer beklediğimiz sonucu alırsak alışveriş merkezi, beş yıldızlı otel, lüks konut gibi projeler yapmayı düşünüyoruz. Ama tabii ki öncelikle buradan güzel sonuç elde etmemiz gerekiyor. Bizi bu projelere teşvik edecek en güzel sebep ise buradaki satışlarımızın güzel olması. İlk yapmış olduğumuz lansman da bunun için güzel bir başlangıç oldu. Burada hem yatırımcı firmalardan, hem de emlakçılardan iş birliğine ihtiyaç var.”Haber: İ.İ.AYDOĞDU
Görüntü: T.AKARSU

Yorumlar (14)
Osman Nevres 2 yıl önce
Rektör Hanım inşaat açılışlarına da mı gidiyor. Yoksa reklam karşılığı rant mı var.Bu görüntü hoş değil.
B. Aydoğdu 2 yıl önce
Konuralp toprak yapısı kayalık oldugu için depremden fazla etkilenmiyor. O yüzden kat hakkı veriliyor.
Cafer 2 yıl önce
Yapsan ne olacak hazır yapılanlar mütahitlerin ellerinde patladı 100 bin mal ettiği eve 250 bin tl isterlerse daha elllerinde patlar
Vatandaş 2 yıl önce
Bir sene sonra kaçar ötle bi tip var sanki
vatandaş2 2 yıl önce
hacı lafı ağzımdan aldın:)
Aa 2 yıl önce
Hani imar komisyonu 4 kat ile sınırlandırmıştı. Hani bunlar ucubeydi. Soyadına ve parasına göre mi ayrım yapıyorsunuz??
Vatandaş 2 yıl önce
Bu adamın bütün elektrik işlerini 7/24 elektrik elektronik nedim usta ile çalışmalı bence...
Düzceli 2 yıl önce
Hani dört katın üstüne izin yoktu, reisin sözünü çiğnemeyin lütfen. Bu arada kendi ülkemize para kazandıralım, yabancılara değil
Hasan 2 yıl önce
Kardeşim Düzcede yüzlerce binlerce boş daire yarım inşaat var bunlar kiöe satmak için inşaat yapacak ?
reel 2 yıl önce
O boş dairelerin fiyatlarının daha da uygun hale gelebilmesi için bu tarz projelerin yapılması iyidir. 75.000 gideri olup, 180.000 tl nin altına mal satmayıp, piyasaya borcunu ödemeyen müteahhitler artık uygun fiyatlara satıp borçlarını öderler. Düzce de müteahhitler daire satmadan borcunu kapamaya yanaşmıyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı