banner851

banner614

MASAR İNŞAAT, GENİŞ İMKANLAR VAAT EDİYOR

banner619

İnşaat sektöründe köklü tecrübeye sahip Masar İnşaat, dinamik öğrenci potansiyeline sahip Düzce'de, yatırımcılar için cazip bir kampanya başlattı. Konuya ilişkin açıklama yapan Masar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmad Ghassan Altınawı, Düzce'nin sunduğu öğrenci potansiyelinin kazançlı yatırıma dönüştürülmesi gerektiğini söyledi.

banner846
Düzce 05.08.2019, 15:42 06.08.2019, 16:22
1172
MASAR İNŞAAT, GENİŞ İMKANLAR VAAT EDİYOR
banner844
Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 35 yıldan bu yana edindiği köklü tecrübe ile rotasını Türkiye’ye çeviren Masar İnşaat, dinamik bir öğrenci potansiyeline sahip Düzce’de inşa ettiği Masar Tower projesinde yatırımcılar için cazip bir kampanya başlattı. Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin eğitim gördüğü Düzce Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde yer alan, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve şehrin merkezi noktalarına yakınlığı ile dikkat çeken projede faizsiz, vade farksız, 51 ay taksitle, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Proje hakkında açıklama yapan Masar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmad Ghassan Altınawı, öğrenci potansiyelini kullanacaklarını belirtirken şu ifadelerde bulundu:
 
“Düzce, barındırdığı öğrenci potansiyeliyle yatırım amaçlı konut satın almak isteyenler için cazibe yaratıyor. Masar Tower projemiz, Düzce’de eğitim hayatına devam eden öğrenciler için barınma ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde, onları konforlu bir yaşam ve sosyalleşme ortamıyla buluşturuyor. Merkezi konumu ve üst düzey donanımıyla da yatırım değerini her geçen gün artırıyor. Projemizde başlattığımız faizsiz, vade farksız, 51 ay taksitle ödeme avantajı sunan kampanyamızla, yatırımcılarımızı Düzce’nin sunduğu öğrenci potansiyelini kazançlı yatırıma dönüştürmeye davet ediyoruz. Kampanyamız sayesinde yatırımcılar satın aldıkları daireleri öğrencilere kiralayarak taksit ödemelerini çıkarabiliyorlar”
 
Bölgenin kavşak noktası

Doğal güzellikleriyle Türkiye’nin cazibe yaratan şehirlerinden Düzce için, prestij unsuru olarak gösterilen Masar Tower, D-100 ve Tem otoyollarına yakınlığı ile çevresinde bulunan sanayi ve turizm alanlarına da yakın bir konumda, Sakarya ve Zonguldak gibi sanayi şehirlerinin ortasında ve bölgenin kavşak noktasında yar alıyor. Düzce Üniversitesi’ne ve Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne yürüme mesafesinde, şehrin en çok değerlenen bölgesinde yükselen Masar Tower, şehrin merkezi noktalarına yakın konumuyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.
 
Geniş sosyalleşme imkanı

Doğanın içinde bir yaşam ve çalışma hayatı vaat eden Masar Tower’ın ticari alanlarında ise, her türlü ihtiyacı karşılayabilen donatılar yer alıyor. Sosyal donatıların ağırlığının hissedildiği projede, 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor. Projenin bu alanlarında otopark, yürüyüş alanları, kamelya, çocuk oyun parkı, fıtness center, Sguash odası, cep sineması, içerisinde masa tenisi, langırt ve bilardo bulunan oyun alanları yer alıyor.
 
Yorumlar (2)
idris 2 yıl önce
En fazla 4 kat ama bu kural sadece fakirlere gecerli sanirim
adamın teki 2 yıl önce
Kimi yerde 4 kat, kimi yerde 2 kat, kimi yerde 8 kat vs. vs. Ayrıntılı bilgi belediyede, zahmet edin araştırın, her yer 4 kat değil!
23°
parçalı bulutlu