banner615

banner614

banner701

MASKESİZ DOLAŞAN BİR KİŞİYE PARA CEZASI KESİLDİ

banner619

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında polis ekipleri kent merkezinde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı. Denetimlerde, şehir merkezinde maskesiz dolaşan bir kişiye idari para cezası kesildi.

Düzce 22.11.2020, 15:35 22.11.2020, 17:41
8281
banner785

Tüm dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Covid 19 tehdidi küresel çapta etkisini sürdürmeye devam ediyor. Düzce’de artan vaka sayıları üzerine, Düzce polisi denetimlerini sıklaştırdı.

Özellikle kent merkezinde, maskesiz dolaşan ve sosyal mesafe kurallarına uymayan kişilere yönelik devam eden denetimlerin artarak devam edeceği öğrenildi.

Bugün şehrin en işlek cadde ve sokaklarında denetim yapan polis ekipleri, doğru maske takmayanları uyardı. İstanbul Caddesi üzerinde maskesiz dolaşan bir kişiye de polis ekipleri tarafından, Umumi Hıfzıssıhha Kanunu'nun 282'nci maddesi uyarınca 900 TL idari para cezası uygulandı.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (8)
Mustafa özcan 2 gün önce
Ceza kesmek için biraz geç kalmadınızmı,
konuralp 2 gün önce
belediye bilbordlara daha cok reklam asmalı görseller coğaltılmalı..
düzce 2 gün önce
zaten düzce bir tek spor sokak heykel önü diğer yerlerde kimse yok millet bildiğini okuyorr denetim sıkılassın ekipler coğaltınsın...
gns dzc 2 gün önce
çoban bulvar tarafında daha bu sabah bir çok maskesiz kişi var etrafta hiç ekip yok burdan sayın valiye denetim ekiplerine sesleriniyorum o kadar bekçi zabıta polis memurları var artık belirli noktalara sık aralıklarla ekiplerin koyulması lazım malesef insanımız severek maske takmıyor o zaman devlet zoruyla taksınlar. zoru görmeden kimse takmıyor maskeler çenelerde ellerde sigaralar..
Citizen 3 gün önce
Trafiğe kapalı caddeye motorsiklet ile girdiği için de ceza kesildi mi peki?
Cavit 3 gün önce
Aslında ceza ile birlikte dayak olsa ah ah
Yorumcu 3 gün önce
Rasimbetir de hiç girmiyoruz herhalde bu mahalle Urfa da
Tuba 3 gün önce
Hâlâ nasıl dolaşabiliyorsunuz maskesiz hayret ediyorum. Insan nasıl bu kadar duyarsız olabilir? Aptala anlatır gibi anlatacaksın yoksa ANLAMAZLAR MAS-KE TAK
parçalı az bulutlu